Всім доброго дня. Зіткнулися з проблемою косолапість лівої ніжки. Нам 2 місяці. Почали лікування з першого тижня після народження. Спочатку було 5 гіпсових пов´язок за методом Понсеті. Сьогодні вже нам оділи брейси, а в мене серце не на місці. Я неможу дивитися як бідна дитина в них мучиться і кричить. Можливо хтось зустрічався з такою проблемою. Як лікували? Які результати? У нас косолопість середнього ступеня. Дякую
Ну во-первых вряд ли здесь есть косолапики-понсетики)))
Во вторых не Вы первые,не вы последние,самое тяжелое это первая неделя брейсов,носить их ребенку до 5 лет.Перестаньте себя жалеть,ребенок привыкнет,другого выхода нет.
В третьих вконтакте и на одноклассниках есть куча групп косолапиков,лучше общаться там,по крайней мере там ответят на Ваши вопросы.
nataly1404• 02 марта 2015
Можму шибенику 3 роки , ще спимо в брейсах, гiпсування по Понсеттi з 10 го дня народження
Ответ дляnataly1404
І який у вас результат? Ніжки рівненькі?
nataly1404• 02 марта 2015
Ответ дляN a t a l i . . .
Тьху-тьху!))) пишiть в приват)
nataly1404• 02 марта 2015
Ответ дляAlexA-kid
Ноги у ребенка ровные после снятого последнего гипса,врач свое дело сделал,ноги выровнял.Дальше брейсы носятся что бы не было рецидива,сейчас уже до 5 лет.
Наш ортопед обещает снять уже их, но операция на одной из ножек нужна
Ответ дляnataly1404
Тьху-тьху!))) пишiть в приват)
Щось неможу вам писати (((
nataly1404• 02 марта 2015
Ответ дляAlexA-kid
Начался рецидив?
Вы у кого лечитесь?
Рецедива не вижу, но контроль-осмотр чаще проводит наш ортопед в ОДБ. А об операции и раньше он говорил, нужно к 4- м сделать, так как до 4- х формируется стопа. Но, о том что носить брейсы до 5- ти, разговора небыло
Ответ дляAlexA-kid
Начался рецидив?
Вы у кого лечитесь?
Ні, рецедиву немає. Лікуємося в Луцьку
Ответ дляnataly1404
У нас за операцію з самого початку навіть мови не було, бо у нас лише чучуть ніжка ішла в серединку. Один ортопед сказав що легка ступінь, інший що середня. Я вже незнаю кого слухати.