Я-ваш шанс• 02 марта 2015

14 тиждень вагітності БОЛИТЬ ГОРЛО

Почало дуже сильо боліти горло, найбільше болить коли ковтаю. Знайшла в себе прей тандум верде.
А як Ви лікували горло при вагітності? Зараз в мене 14 тиждень.
Гореотума• 02 марта 2015
блин,я в шоке,а пополощить горло сольб+йодо
такое впечатление,что люди от нефиг делать тут пишут

Прикуси Язык• 02 марта 2015
Автор биопарокс вам в помощь- местный антибиотик не всасывающийся в кровь, плюс сосалки исла , без ментола, выздоравливайте)
Смячиком• 02 марта 2015
у меня в 2 мес. был ларинготрахеит, разговаривать вообще не могла, делайте гоголь моголь, желток взбить ложечкой с медом, немного соды, масла сливочного и залить стаканом кипяченого молока и пить; греть боржоми или поляну квасовую, не кипятить, немного нагреть и пить., еще пила таблетки забыла название, найду напишу, чай с лимоном, шиповник заваривала, полоскала горло.
n.semenova• 02 марта 2015
Хлорфилиптом можно масляным смазать,люголем ,ну и полоскать соль+сода,шалфей,ромашка.,больше теплого питья.Выздоравливайте!
Jasper• 02 марта 2015
Ответ дляПрикуси Язык
биопарокс только при бак инфекции нужен. при вирусе до лампочки.
если реально болит- сдавайте мазок бегом и не пропустите ангину.
А то с вирусом спутать можно.
ангина опасней.
chimbunchamcha• 02 марта 2015
Автор, полоскания вам в помощь и побольше жидкости пейте теплой, без назначения врача ничего не принимайте. Полоскать сода соль и йод, ромашкой
СюняГуня• 02 марта 2015
ангіноваг. люта штука іспанського виробника. дуже швидко усуває біль. але бризкала, коли були на ГВ. а надалі орієнтуйтесь просто на дитячі ліки - що можна дітям, можна і вагітним і годуючим мамам. ходіть здоровою!

Путающаяся• 02 марта 2015
Ответ дляn.semenova
Самый лучший совет . Приплюсуюсь: полоскание, масляный хлорофилипт и часто, но понемногу питья.
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляГореотума
а ви уявіть собі, що не всім цей метод швидко помагає!
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляСмячиком
в мене є боржомі, але теплим боюсь пити, пісок починає виходити і ріжучі болі( Це капець, незнаю як дожити до ранку(
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляn.semenova
немаю зараз хлорофіліпт масляний, тільки спиртовий розчин( так болить, що незнаю як до ранку дожити(
nova777• 03 марта 2015
Если сииильно болит горло - биопарокс. При этом, в любом случае рекомендую Вам таки созвониться со своим врачом и действовать по плану, который он Вам пропишет.
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляПрикуси Язык
исла моос не помагає, вже пробувала, коли попередній раз горло боліло(
а біопарокс без призначення боюсь, поки поробую сьогодні все що маю вдома для полоскання, а далі буду бачити що лікар скаже(
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляnova777
та немаю зараз біля себе биопарокс, а до ранку ще дожити треба, от і пишу тут(
ОйЙой• 03 марта 2015
смешайте сливочное масло с медом в пропорции 3 к 1 и принимайте по чайной ложке
ОйЙой• 03 марта 2015
Тантум-верде нельзя. Можно оросепт, если есть у Вас.
СюняГуня• 03 марта 2015
Ответ дляЯ-ваш шанс
так! тоді прополощіть чимось кислим, типу кип’ячою теплою водою з лимоном, а тоді намажте йодом. не лякайтесь! зробіть квачі з вати, на щось намотайте, типу на великий пінцет, чи на ножиці і намажте гланди. гидко, треба триматись, щоб не знудило. теж здорово допомагає. мене не спекло. ще й досі жива. біжіть мажте. тільки тоді вже полоскати до ранку не можна, щоб не змити дезинфекцію.
ОйЙой• 03 марта 2015
Я бы йодом не советовала мазать, можно сжечь себе всю слизистую. Решайте сами, конечно
n.semenova• 03 марта 2015
Ответ дляЯ-ваш шанс
у вас песок именно на щелочную воду?или вообще сейчас идет песок?при почках мне назначали мазь пить уронефрон,противная ,но реально помогала,по 1ч.л.на полстакана воды.Горло можно ингаляции с хлорфилиптом,мне еще в поликлинике делали на 3м месяце помню.Берегите себя!

n.semenova• 03 марта 2015
Ответ дляЯ-ваш шанс
разведите спиртовый и пополощите.,1ч.л.на полстакана.
n.semenova• 03 марта 2015
Ответ дляОйЙой
обоснуйте почему?и то и то.брызгалка,тантум верде хорший препарат,но не знаю при берем. можно или нет,позвоните на неотложку,можете проконсультироваться,я так делала.
n.semenova• 03 марта 2015
Ответ дляОйЙой
+100,если есть люголь,лучше им.
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляОйЙой
а чому не можна. в інструкції пише, що можна при вагітності
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляn.semenova
ні, зараз пісок не йде, але замітила, що якщо випити теплу поляну квасову або боржомі, то починає пісок виходити. мені вже цистон призначали через пісок. і ще замітила, що в мене таке було після того, якне стрималась, і сухарики зїла.
Не за Будка• 03 марта 2015
1. На 200 мл води- 2 ст. перекисі 3% і по 1 ч. солі і соди- полоскати 3 р/день
2. Ротокан 1 ч.л. на 200 мл води- полоскати 3 р/день
3. Інгаліпт- орошення 3-4 р/день
4. Йоддіцерин або масляний хлорофіліпт 2%- змазувати горло 3 р/день, або є таб. Хлорофіліпт
5. Крем Малавіт- змазувати підщелепну ділянку 3-4 р/день
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
3. Інгаліпт- орошення 3-4 р/день
Дякую! Ротокан маю, раніше пробувала, не помагає мені, а хлорофіліпт маю тільки спиртовий розчин, напевно зарз попробую!
Не за Будка• 03 марта 2015
На 200 мл води- 2 ст. л. перекисі 3% і по 1 ч. солі і соди- полоскати 3 р/день- так мало бути- противна гидота, але дуже помічне і натуральне
Не за Будка• 03 марта 2015
Спиртовий розчин 1 ч.л. на 200 мл. води
Не за Будка• 03 марта 2015
Афлубін тут не завадить 8-10 кр по схемі
автор Я-ваш шанс • 03 марта 2015
Ответ дляНе за Будка
афлубін сама не буду собі призначати... а сьогодні щось муш робити, бо неспатиму всю ніч, як так болітиме..