ЦыбаФу• 12 марта 2015

Кто встечался с Советчицами в реале, как они выглядят?

Продаю немного, с 10 встречалась , одна только покупательница просто загляденье, ухоженное лицо, красивые волосы, модная одежда. Остальные - " обнять и плакать". Каков он собирательный образ советчицы? Все в шубах, диорах, пандорах???
Маурита• 12 марта 2015
Ответ дляЯ только за!
Виталька
не,я симпатичней намного

vesna• 12 марта 2015
А чому така паралель між покупцями і ’совєтчицями’? В мене більшість покупців які про Порадницю і не чули ніколи. Навіть не знають, що є такий розділ.
Якщо мова йде про покупців, то я же ні разу не бачила таких про яких пишуть аноніми. Всі жінки і чоловіки виглядають добре, привітні, багато хто приїжджає на дорогих авто. Реально дорогих, і не соромляться шукати в інтернеті взуття чи іграшки дешевше ніж у магазині.
Я знаю в реалі не менше десятка продавців і покупців, і серед них немає нещасних, убогих з немитою головою.
Я не знаю, що продають ті люди які пишуть про покупців бомжачого вигляду, та я таких не зустрічала.
Не знаю як виглядаюь ті, кому відправляю посилки та судячи з переписки в більшості це привітні, добрі, чесні люди і в якому одязі вони ходять мене не цівавить.
неДодекаэдр• 12 марта 2015
Ответ дляСпелый баклажан
ага, идите на другой ресурс, вас там не только ообсудят, но и кинут еще
Ага, везде кидалово, один кидстафф пушистая пуська.