Ошеламиссимо• 12 марта 2015
Лаборатория Днепролаб. Вопрос
Какое у вас мнение о ней? Можно ли доверять?
Ошеламиссимо
• 12 марта 2015
Ответ дляdin-dinka
Делала постоянно. Вроде ничего...
хочу ПАП-тест сделать, важно чтоб результату можно было доверять
ЯсноВидящая• 12 марта 2015
7,5 років назад здавала аналізи. Направлення давала гінеколог. Видали мені якийсь не зрозумілий результат який ніхто з лікарів не міг прокоментувати. В них якась своя тест система. Довелося перездавати в Діла. Викинула гроші на вітер і ще тиждень переживала поки чекала результат з Діла. Досі пам’ятаю цю ларобаторію.
Можливо за таку кількість років в них щось змінилося на краще. Та я би туди більше ніколи не пішла.