Укуси меня• 12 марта 2015
УВАГА!!!!!!!
УВАГА! ЩОЙНО! РЕВУЦЬКОГО 44, ЧОЛОВІК ЗА ХАРАКТЕРНИМИ ОЗНАКАМИ, ВІДПОВІДАЄ ОПИСУ, ПОГРОЖУВАВ ЗГВАЛТУВАТИ ДІВЧИНУ. ВРЯТУВАЛАСЯ ВОНА ЛИШЕ, ЗА ДОПОМОГИ ЧОЛОВІКА, ЩО ПРАЦЮЄ У ВЗУТТЄВІЙ МАЙСТЕРНІ ПОРУЧ. ЗАРАЗ, ВЖЕ ВДОМА, ЗВ"ЯЗУЮТЬЯ З МІЛІЦІЄЮ. УВАГА!!!!
ПРЯМО ЗАРАЗ!!
Прочитала ВК!
ПРЯМО ЗАРАЗ!!
Прочитала ВК!
В танке• 12 марта 2015
Ответ дляГоризонтальный самовар
догадайтесь сами
ну это Вы себе что-то сами там придумали, вот и варитесь в Ваших думах.
Мама фифти цента• 12 марта 2015
Ответ дляТарабарщина
ЧОЛОВІК ЗА ХАРАКТЕРНИМИ ОЗНАКАМИ -как это понять?
мабуть ’стоячие’ ознаки
Укуси меня
• 12 марта 2015
Ответ дляСлоник-тоник
Удалено администрацией...
и вам всего доброго!
Дежурняшная• 12 марта 2015
ужас, мы не особо далеко живем.
по темному с дому не нагой, только с мужем.
будет ещё инфа пишите.
жаль что, муж девушки не накастылял его хорошенько...
будет ещё инфа пишите.
Укуси меня
• 12 марта 2015
Ответ дляДежурняшная
ужас, мы не особо далеко живем.
будет ещё инфа пишите.
РЕВОЛЮЦІЯ | НОВИНИ УКРАЇНИ | АТО - вот эта группа ВК, там увидела, еще и вчера на советчице девочки писали, я сама не далеко живу, и правда страшно сейчас, психов хватает...
Акукарача• 12 марта 2015
Не нападайте на автора!
По ТСН сегодня сюжет был о маньяке! Несколько изнасилований! У меня кума в милиции работает, им еще неделю назад дали ориентировку на него! Там не несколько, а серия целая!!!
Укуси меня
• 12 марта 2015
Вот еще инфа
Стосовно нападника на Ревуцького 44.
Міліцію повідомили. Дуже переконливо попросили посилити у цьому районі патрулювання. Плюс дівчина з братом, ще пройшлись пошукали його. Але, як буває у таких випадках, вже було запізно. Тож шановні хлопці, БУДЬТЕ НАПОГОТОВІ! Зараз ви можете врятувати комусь життя!!
Стосовно нападника на Ревуцького 44.