Шиворот Навыворот• 14 марта 2015

Чи можна перевестися від одного дільничного терапевта до іншого ?

Чи можна перевестися від одного дільничого терапевта до іншого в районій лікарні за місцем прописки?Чи можна написати якусь заяву ?Бо спеціаліст який обслуговує мою дільницю не влаштовує.А інші не хочуть приймати бо не з їх дільниці,а як приймають то тіки за винагороду.
Aleksakievua• 14 марта 2015
да, конечно можно

Неваляшкина• 14 марта 2015
Можна, напишите заявление на имя главрача о просьбе смены врача и укажите ф.и.о. врача, которого вы хотите видеть своим участковым.
Ангел-предохранитель• 14 марта 2015
По законодательству о здравоохранении пациент имеет право на выбор лечащего врача. Другой вопрос, что сами врачи не заинтересованы в пациентах. Я тоже пыталась, не получилось( винагорода - ключевое слово, к сожалению
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
А заяву головному лікарю поліклініки?
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
а чому не вийшло ?
ничевока• 14 марта 2015
к врачу перейти можно, но у нас по вызову придет территориальный врач
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
я не викликаю ,бо нема смислу,йду до іншого і плачу гроші як хворію.
Голубая фишка• 14 марта 2015
Написать заявление можно, будете на прием в поликлиннике приходить к нему, но по вызову придет тот врач, на участке которого находится ваш дом
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
а той лікар до якого хочу перевестися може відмовитися ?

Ангел-предохранитель• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
а чому не вийшло ?
Хотіла залишитись у нашої педіатра після зміни адреси, та вона дуже просила цього не робити, сказала, що у неї будуть неприємності від колег і керівництва, якщо хворіли, приймала без питань, консультувала, але викликати або взяти лікарняний я у неї не могла. Гроші вона теж не брала, старої закалки.
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
може вiдмовитись. Я працюю лiкарем, тi з чужих дiльниць, хто до мене прикрiпився при викликах кажуть, що виклик саме для мене i ходжу я
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляtoma1976
Ви напевно на виклик безкоштовно не ходити?Я думаю лікар повинен бути задоволенем що його рахують хорошим спеціалістом і перевелися саме до нього.
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Мій нинішній теж бере гроші за виклик .
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
безкоштовно, це ж наша робота.....лiкарям зараз платять за кiлькicть прикрiплених хворих
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляtoma1976
то можливо тому лікарю до якого добавиться моя родина буде вигідно?Я додому не викликаю.
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
просто я не беру хворих, якi живуть далеко вiд дiльницi, яку я обслуговую
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляtoma1976
я проживаю недалеко від лікарні.
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
як ви повиннi дiяти- йдетк ло лiкаря, до якого хочете прикрiпитись i домовляетесь з ним, потiм йдете до того, хто на вашiй дiльницi, берете в нього вiдкрiпний талон з пiдписом ( такий спецiальний бланк), потiм знов до до бажаного лiкаря - заповняти документи на прикрiплення
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
я проживаю недалеко від лікарні.
головнк,бщоб у вашого лiкаря дiльниця була поблизу))))

автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляtoma1976
Дякую за поради,дільниця поблизу.
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую за поради,дільниця поблизу.
ну, тодi головне, щоб бажаний лiкар погодився, а ваш дiльничний вас вiдпустив
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляtoma1976
ну наш дільничний взагалі неадекватним часом ,задає дуже інтимні питання,призначає не потрібне лікування і взагалі рахує себе дуже розумним ,до нього мало хто ходе з його пацієнтів...
toma1976• 14 марта 2015
Ответ дляШиворот Навыворот
якщо не буде вiдпускати, то дiйте через зав.вiддiленням
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ дляtoma1976
В понеділок спробую,бо захворіла мама і вона категорично не хоче нікому плати...
дЫнька• 14 марта 2015
Теоретически - да, вы имеете право. Надо идти к заведующей и писать заявление.
Практически - это сложно. Потому что будут проблемы у теперешнего вашего врача - это раз. Другой врач должен согласиться вас взять в пациенты (а зачем ему это нужно? ему и своих хватает). Заведуюшей лишний головняк - это три.
Так что просто ходите к кому хотите, за денюжку. Но вызов на дом и больничные - это все равно только к врачу своего участка.
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Ответ длядЫнька
Лікарняне може дати будь-який терапевт.Я кілька раз брала в різних.
автор Шиворот Навыворот • 14 марта 2015
Хочеться нормального обслуговування...