Подставка для припева• 20 марта 2015

питання львівянам з красивими ремонтами...

підскажіть, у кого, в якій фірмі чи приватної особи замовити меблі? кухню, дитячу і тд. були сьогодні у салоні Пані кухня... дорого, капєц... 500$ за погонний метр-це мінімум...а треба 3,5... короче, купа грошей, тому підкажіть!!!
Миссис Буркул• 20 марта 2015
О, я теж послухаю)))) теж кухня потрібна і шафи)
Патриотка• 21 марта 2015
по-моєму, нас-слухачів більше, і в мене ремонт на носі
Капитошечка• 23 марта 2015
ми теж кухню робити будемо через місяць.. ех.. ніби ніде дешево чогось нормального немає.
Знайомий замовив минулого місяя в нього кухня мебель 2,5 метри виходить 25тис. І це я б сказада дешевенькі матеріали, і столешня з МДФ(чи як це називається). Нам порахували що столешня з штучного чи натурального(зараз ціна зрівнялась) на нашу кухню в 7м буде +- 10-12 тис. А меблі такі середнячок близько 70 тис.
AllaPetrova• 23 марта 2015
ми минулого року просто їздили по епіцентрам-новим лініям вичепляли по акціям кухню. Вицепили в новій лінії, хоч на всю кухню не вистачило, але гарно.