БЦАшка• 21 марта 2015
чи може мені продавець відмовити в поверненні?
отримала сьогодні посиочку. закриті босоніжки для сина.на теплу весну вже. просила попередньо продавця в точності переміряти встельку. так як ножка 16 см. тому нам потрібно було не більше 16,5 см. Крім того літні босоніжки 17 см по встельці ми маємо вже. Я взуваю, там лише одна липучка, він йде і нога із взуття вилітає. Фірма ошкош і на них вказаний американський розмір 10. в гуглі пише що це 17-17,3 см. Наш 28 розмір. Я зробила фото з замірами , і навіть вставила встельку 16,5 з тапочок, 5 мм за стелькою вільного місця. Мені продавець може відмовити в поверненні?
Бедная Лиза• 21 марта 2015
ну 5мм это ерунда на носок тем более. Вы уверены что там не больше - померяйте сантиметром стельку, если не вынимаеться вставте карандаш и замеряйте его!
БЦАшка
• 21 марта 2015
Ответ дляApple3010
когда вы просили измерить вам стельку, сколько продавец сказал она см? И как вы измерили ножку сына? Необходимо наступить на лист бумаги и измерить крайние точки.
так. я завжди так роблю. перемірляла з встелькою 16 см , і запас в босоніжку 1 сантиметр рівно.
БЦАшка
• 21 марта 2015
Ответ дляБедная Лиза
5 мм мені не є дрібницею. так ніжка тільки 16. і я взяла з запасом в 5 мм. а тут получається 1 см різниці. в закритому капчику на колготку нога вилетіла
БЦАшка
• 21 марта 2015
Ответ дляApple3010
в оголошенні вказано 16,5 см.
14 марта 2015 (11:47) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Добрий день.встелька в точності 16.5 см?
ответ для KAPOSNA
14 марта 2015 (21:22)
Добрый день. Да точно:-)
ответ для KAPOSNA
14 марта 2015 (21:22)
Добрый день. Да точно:-)
БЦАшка
• 21 марта 2015
ось втелька 16 см з осінніх черевичок 24 розміру. в запасі 1 см в черевичку. і ширина на пухлу ніжку(
БЦАшка
• 21 марта 2015
а це встелька з тапочок 16,5 см. ми зараз в них ходимо на носочок і колготку . запас в босоножках пів см.
БЦАшка
• 21 марта 2015
Ответ дляApple3010
зачем ’перемірляла з встелькою’? сколько см у вас получилось когда поставили на лист бумаги?
права 15,9. ліва 16см.
БЦАшка
• 21 марта 2015
я якось зразу глянула під язичок босоніжок на етикетку . бачу 10 розмір насторожило мене. так як знаю нам або 8, 5 сбо максимум 9. а тут таке от..(((
БЦАшка
• 21 марта 2015
Ответ дляПиу!Пиу!
автор, вибачте, але все ж таки устілка
)) нехай буде устілка)
БЦАшка
• 21 марта 2015
запропонувала продавцеві, якщо вже так не схоче кошти поветрати, взяти якийсь інший товар у неї. мені просто жаль, що взуття буде просто лежати у тумбучці. а з пересилкою туди-сюди не знаю як бути. Сказали що тільки новою поштою. але там такі ціни.....
БЦАшка
• 21 марта 2015
Прийшла мені відповідь ’Девушка что вы мне голову морочите, и какое фото вы мне собираетесь отправлять.Я продаю всю обувь за недорого и у меня нет времени заниматься обменами и возвратами , тем более в объявлении указано что возврата нет.
БЦАшка
• 21 марта 2015
Оолошення вже не активне. Вартість 100 грн.і пересилка 25 для мене не є копійками. В оголошенні не вказано ні слова що повернення немає. Обідно я ж написала продавцеві ’Я ж пропонувала за свій рахунок пересилку.і не кошти повернути а на інший товар поміняти у Вас. ПокажуВам фотограіі якщо не вірите що 17 см встелька. На самих босоножка розмір 10. Це взагалі наш 28. В чому проблема.пересилка ж за мій рахунок.’
БЦАшка
• 21 марта 2015
Ось у відповідь ’вы там что то намеряли и морочили голову. Во всех моих обхявлениях указано что возврата нет и это мое право. ’ на фото з замірами продавець глянути категорично відмовляється. Але якось і у мене є право повернути товар якщо заміри не співпадають з оголошенням.