Царь-Матушка• 22 марта 2015

Из г***а - конфетку:)))

Поделитесь бюджетными блюдами на скорую руку. Думаю, сейчас эта темка будет актуальна. Начинаю вспоминать блюда из нищих 90-х.
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Кто с Западной Украины научите делать ’Банош’

Мадам БрЮшкина• 22 марта 2015
ох и название темы....
Вам телефонограмма• 22 марта 2015
Ответ дляРезвая лошадка
очень бюджетно
А що бюджетно у вашому розумінні?
Чебурастик• 22 марта 2015
вот еще бюджетные капустные пончики
http://forum.say7.info/topic18716.html
Чебурастик• 22 марта 2015
http://forum.say7.info/topic18716.html
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Есть еще печенье на рассоле...слышала...
Вам телефонограмма• 22 марта 2015
Ответ дляЦарь-Матушка
Банош якраз не дуже дешево виходить. Щоб вийшов справжній потрібно на склянку крупи 1 л домашньої сметани.

автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Добре розварюєте гречку, трохи остуджуєте (щоб була тепла, але не гаряча), додаєте до неї трошки сметани, розтовкуєте товкачем для картоплі до стану каші, додаєте яйце, розкришений тим самим товкачиком сир (я давала бринзу), трошки борошна, солите, трошки цукруєте, додаєте спеції за смаком (я додавала суміш перців), витискаєте зубчик часнику, можна ще зелень додати якщо є, все добре перемішуєте. Формуєте котлетки (добре стискайте, щоб не розвалювались), обвалюєте в борошні і смажите на сковорідці. Класно смакують із сметаною. Вони можуть бути к окремою стравою так і гарніром.
Сирої гречки варила 1,5 склянки, сметани давала 1 столову ложку, борошна десь 3 столові ложки, сиру скільки є :) я давала теж десь 1,5 склянки. Взагалі дивіться по консистенції, гречаники мають триматися купи.
Какую брынзу кладете? Такая как в магазине на развес продается, соленая очень?
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Я знаю, но хочется, хоть раз попробовать.
Вам телефонограмма• 22 марта 2015
Я беру домашню бринзу. Ми переїхали в село в Карпатах, бринзу беру в сусідки :) якщо бринза дуже солена то гречаники не соліть.
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Я так и думала, что вы домашнюю кладете, спасибо буду экспериментировать.
Жидкость для снятия глаз• 22 марта 2015
Может у вас и были 90-е голодные, но не у всех.Так нельзя одним махом говорить,что 90-е были голодные,а для меня нет!
Вам телефонограмма• 22 марта 2015
Ответ дляЦарь-Матушка
Сметана має бути домашня. Берете 1 л. сметани, трошки води, на невеликому вогні доводите до кипіння, тоді всипаєте склянку кукурудзяної крупи дуже повільно, постійно помішуючи в один бік. Мішати потрібно постійно, краще дерев´яною ложкою, в один бік. Мішати до тих пір, поки каша не почне густіти, коли почала, потрібно безперервно мішати дуже швидко до тих пір, поки зверху не появиться розтоплене масло. Готовий банош накриваєте кришкою і даєте постояти пів години. Подаєте із грибною підливкою і бринзою.
Для мене такий рецепт виходить занадто жирний, я даю замість 1 л. сметани - 0,5л. сметани і 0,5л. молока.
Смешнюча• 22 марта 2015
Из молодости Андрея Макаревича:
на кусочек батона намазываем тонким слоем маргарин, посыпаем слегка солью и немного пепла с сигареты - напоминает немного бутер с черной икрой
Намакушка• 22 марта 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Гречаники із сиром (я робила з бринзою), тушкована капуста, салат з буряка з чорносливом (я брала сушені), Рисові кульки з імбиром та грибами (можна робити з куркою). Взагалі, багато всього роблю.
імбир дуже бюджетный вариант
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
В смысле, я не спрашиваю были ли они у вас голодные, и не обобщаю, я вас как-то задела, что у вас 90- были сытые. В 90-е ничего купить нельзя было, вот люди и изголялись, а сейчас все можно купить...
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Спасибочки...
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляСмешнюча
Из молодости Андрея Макаревича:
Это уж слишком, маргарин с трансжирами...
Жидкость для снятия глаз• 22 марта 2015
Ответ дляЦарь-Матушка
Где нельзя было купить? Это уже миф такой придумали.Все было и в магазинах и на рынках, люди голодные не ходили.Может у вас и не было, но у нас все было!

Смешнюча• 22 марта 2015
Это шутка, но, правда, Макаревич рассказывал
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
А вы с Украины?
Жидкость для снятия глаз• 22 марта 2015
Ответ дляЦарь-Матушка
А вы с Украины?
Да, с Украины.
автор Царь-Матушка • 22 марта 2015
В 90-х прошло мое детство и отрочество, я все сама видела, какие мифы?Ладно, если вам нечего по теме сказать, кроме придирок проходите мимо...
Вам телефонограмма• 22 марта 2015
Ответ дляНамакушка
імбир дуже бюджетный вариант
Імбиру в рецепті на мізинець. Я вважаю що бюджетний.
Вам телефонограмма• 22 марта 2015
Ответ длябумбэби
а мне про рисови кульки
Варю рис в пароварці (краще пропарений) до рису зразу додаю каррі. На сковорідці підсмажую цибулю, часник, моркву, імбир, замочені сухі білі гриби теж приправляю каррі, солю, цукрую. Так само як із гречаниками товчу товкачиком з ложкою сметани, до утворення однорідної маси. Додаю яйце, добре перемішую. Ліплю кульки, обвалюю в сухарях, обсмажую на сковорідці. Думаю в духовці вони б вийшли кращі, але так ще не пробувала.
Рису брала 1,5 склянки, 2 цибулини, 2 морквини, 1 головка часнику (не зубчик), імбиру на мізинець (багато не беріть, бо в кульках буде тільки імбир чути), жменю сушених грибів (хто скаже не бюджетно - для мене бюджетно, бо гриби ростуть літом 50 метрів від будинку), можна брати курку, вона там також дуже пасуватиме, її там реально не багато треба.
Мастер Класс• 22 марта 2015
классная темка