Тра Ля Ля• 16 марта 2013
Питання, ви завжди слідкуєте за модою і як часто обновлюєте свій гардероб?
Скажіть,ви завжди слідкуєте за модою і як часто обновлюєте свій гардероб? А то тут посварилась з мамою:сиджу в декреті,виходжу тільки з дитиною гуляти або по продукти,одягаю те що практично але і модненьке. На свята також одягаю щось нове і гарне(сукню,юбку та ін),а воно потім лежить без діла. І тут мені випадає нагода сходити на концерт і вона мені каже,купуй наряд,а я відповідаю що в мене є багато суконь які я одягала лише раз і тому не буду ні чого купувати(тим паче грн не сильно є) А вона мене обізвала задрипанкой і бомжом(((
Пончик Солнечный• 16 марта 2013
Мамы такие бывают. Моя тоже такое ощущение, что если я в обновке - значит гарантированно счастлива в браке. В гости к маме прямо как на выход приходится ходить, и вещи и прическу.
darina-varya• 16 марта 2013
если есть что одеть, то в чем проблема, но сидение в декрете не повод быть задрипанкой((( и мама может помочь не быть бомжем (купить вам) и не оскорблять
Тра Ля Ля
• 16 марта 2013
Ответ дляПончик Солнечный
так і я йду в гості наче на парад,і себе і дитину одягу дуже добре
Тра Ля Ля
• 16 марта 2013
Ответ дляdarina-varya
та я начебто нормально одягаюсь і накрашена завжди ,і з помитою головою))) помогти не поможе а настрій зіпсує(а я потім чоловіку псую)