Меряю от единицы• 28 марта 2015
гемоглубін 104 норма чи ні???
доброго дня дівчатка. підкажіть у малого , йому 2 роки, гемоглубін був 100, пили фреші, їли печінку, мяско, рибку, ну в принципі він це все і так постійно їсть - піднявся за місяць 104.
сказала педіатр, що низький, та я і сама бачу що не є високий. але різні джерела пишуть по різному, в одних нижня границя норми 100, в інших 110-115.
виписали препарати заліза. знаю, що син через трубочку пити не буде, а це означає, - чорні зубки...
от думаю, що гемоглубін ще не сильно низький - попробую самостіно підняти харчуванням, фрешами. зараз все ж таки весна, у всіх авітаміноз. якщо не вийде - тоді куплю вже залізо...
ще порадила одна знайома фармацефт БАД вроді АНЕМІН... водно спиртовий розчин на травах. думаю його попробувати...
а в кого були схожу ситуації що робили ви.... я не займаюсь самолікуванням, тобто препарати ніякі без консультації з лікарем давати не буду, але може щось корисне черпну з ваших постів..
дяку.
Меряю от единицы
• 28 марта 2015
Ответ дляДевальвация
Нам прописали мальтофер. А почему черные зубы????
від препаратів заліза чорніють зубки. там теж мальтофер або ферумбо приписали... але от хочу попробувати самостійно ...
Девальвация• 28 марта 2015
Ответ дляСоседушка
Мы еще не давали. У нас был ротавирус, а железо слабит. Поэтому еще не в курсе, хотя препарат купили, вы меня расстроили;(
IQ 80• 28 марта 2015
мне гематолог говорила, что ферумбо - это самый плохой препарат железа. И он не настолько низкий у вашего ребенка, чтобы пичкать его лекарствами, такую цифру запросто откорректировать питанием. У нас был 90, пили актиферрин, пока не поднялся до 108, дальше уже нормально поднимался сам. И летом он сам у вас выше станет, даже просто от свежего воздуха.
IQ 80• 28 марта 2015
Кстати, разводила его в большом количестве воды, потому что противный, рвотный рефлекс у ребенка вызывал - зубы не потемнели.
Меряю от единицы
• 28 марта 2015
Ответ дляIQ 80
от і я про те ж саме....якщо б бу 80-90 - то авала б сиропи чи краплі... атак думаю обійтися, тим паче при 104... але от цілий березень ми пили фреші, мясо, і все інше, що містить багато заліза , а він піднявся лище зі 100 до 104. у малого від народження більше 110 ніколи не було. завжди +- 105-109
IQ 80• 28 марта 2015
Ответ дляСоседушка
нам говорили больше гулять, минимум 5 часов на улице в сутки.
Меряю от единицы
• 28 марта 2015
Ответ дляIQ 80
дякую. ми теж багато гуляємо. значить будемо ще більше