12 июля 2012

Не знаю що робити.

Будь ласка не треба мені писати що є купа усіляких тем про дієти і т.д. я сама знаю.Я прошу допомоги.Рік тому я сіла на дієту трішки скинула 5 кг і стала вважати себе красунею.Цього літа я прочитала в одних із моїх друзів в аску (моє прізвище) вона така груба)) ще й великими літерами.Сиджу плачу в мене чуть не зрив.Я навіть не знаю що робити.Як віднестися до цього?Я вважаю сеье красунею(можна сказати) до того я стидалась вийти з хати а тепер..я навіть не хочу зі свого подвіря вийти.Допоможіть будь ласка порадою,я просто не знаю що робити..на душі таке твориться...
Прошу анонімів не сміятися з цього!
показать весь текст
автор Аноним 12 июля 2012
може хтось порадить з чого почати?як довести свою мрію до кінця?хочу скинути багатооо кілограм і нарешті показатися всім..з чого почати?дієта,спорт..порядок в голові..
в мене подруга більша за мене на 3 кг а вважає що я ще повніша від неї(
але ніде не можу знайти підтримку..ніхто не вірить що я схудаю(
hash 12 июля 2012
Начните с правильного питания + спорт
Аноним 12 июля 2012
Ответ дляАноним
може хтось порадить з чого почати?як довести свою мрію до кінця?хочу скинути багатооо кілограм і нарешті показатися всім..з чого почати?дієта,спорт..порядок в голові..
в мене подруга більша за мене на 3 кг а вважає що я ще повніша від неї(
але ніде не можу знайти підтримку..ніхто не вірить що я схудаю(
Меньше нойте, больше делайте. Направление уже вам показали. Хотите ныть - продолжайте. Хотите что-то изменить - начните прямо сейчас!
Аноним 12 июля 2012
Ответ дляАноним
може хтось порадить з чого почати?як довести свою мрію до кінця?хочу скинути багатооо кілограм і нарешті показатися всім..з чого почати?дієта,спорт..порядок в голові..
в мене подруга більша за мене на 3 кг а вважає що я ще повніша від неї(
але ніде не можу знайти підтримку..ніхто не вірить що я схудаю(
мы с вами мы верим в вас.
уточните какой у вас -рост-вес-возраст
автор Аноним 12 июля 2012
дякую вам усім за советчицу)
тут набагато краще ніж з подружкою,яка напевно тільки радується з моїх проблем.дякую усім хто мене підтримав!

сьогодні же починаю щось міняти1йду собі напишу клятву . буду читати коли не зможу уже=(
Все очень просто 12 июля 2012
Ответ дляАноним
мы с вами мы верим в вас.
уточните какой у вас -рост-вес-возраст
согласна на все 100%
мы верим в вас
Все очень просто 12 июля 2012
Ответ дляАноним
дякую вам усім за советчицу)
тут набагато краще ніж з подружкою,яка напевно тільки радується з моїх проблем.дякую усім хто мене підтримав!

сьогодні же починаю щось міняти1йду собі напишу клятву . буду читати коли не зможу уже=(
создайте блог о том как вы себя меняете, о том как вы худаете...и не забывайте его вести каждый день...
Kasha Kasha 12 июля 2012
У Вас действительно всё получится. Если действительно захотите

Можно и без клятв Просто напишите себе цель на бумажке. Всё-таки клятва - вещь серьёзная.
автор Аноним 12 июля 2012
ну так щойно написала що я відчувала коли це прочитала(((
думаю буду це перечитувати коли захочу здатися(
автор Аноним 12 июля 2012
а як це блог?)де його можна завести?
Аноним 12 июля 2012
автор, ответьте на вопрос: Ваш рост-вес-возраст
Все очень просто 12 июля 2012
Ответ дляАноним
а як це блог?)де його можна завести?
это как дневник, его ведешь но при этом его читают все и возможно ваши советы помогут кому-то еще
Все очень просто 12 июля 2012
Ответ дляАноним
а як це блог?)де його можна завести?
вот например и таких сайтов сотни http://www.blog2x2.ru/" target="_blank" >http://www.blog2x2.ru/
автор Аноним 12 июля 2012
ріст 162см вага 70кг а вік..до 18років)
Татьянка123 12 июля 2012
Ответ дляАноним
ріст 162см вага 70кг а вік..до 18років)
А вас не Тоня зовут?
автор Аноним 12 июля 2012
неее) Вікторія)
Лялечка85 12 июля 2012
не берите близко к сердцу, знаю по себе - кого только не обсуждала, и точно знаю что меня обсуждают, всем не угодишь! Живите и радуйтесь жизни - ведь Вы сами довольны собой!!!!!!! Поверьте есть люди которым очень горько жить из-за своей внешности - калецтво, например!