bastia_26• 29 марта 2015

Поіздка в Єрусалим

Всім доброго дня! Дорогі дівчата порадьте, будь ласка. Хочу сестрі подарувати поіздку до Єрусалиму! Підкажіть будь ласка, яка пора найкраща для поіздки? Щоб не було спекотно, коли наплив туристів самий найменший?? Хто іздив, який туроператор оправдав витрачені кошти? Буду всім вдячна за відповіді!
Vika77• 29 марта 2015
Я ездила самостоятельно, без тур оператора, там всегда много людей, у них уже сейчас 29 градусов, а летом там просто Африка.

Annabelis• 29 марта 2015
Мы так же ездили самостоятельно(получается значительно дешевле и ни к кому не привязан)Были в апреле месяце,погода отличная
БИБИ• 29 марта 2015
с Египта ездили, суточная поездка -100 у.е. была..и отдохнули и в Иерусалим съездили и в Полистину заехали еще...и гид все рассказывает...без гида делать нечего
автор bastia_26 • 29 марта 2015
Якщо я Вас вірно зрозуміла, то Ви самі собі все організовували- і квитки, і проживання, і екскурсіі??? Якщо не секрет, скільки в середньому на одну людину може все обійтися на тиждень? Приблизно, в доларах, пліз. Дякую
Vika77• 29 марта 2015
Ответ дляbastia_26
Перелет 200-300 долларов
МАУ чуть дороже но нервы не будут трепать так, как ЭльАль ,
Отели там почти все от 100 долларов ( входит завтрак)
Израиль - дорогая страна
ЮАР• 29 марта 2015
Езжайте в сентябре. Они к нам, в Умань, а Вы к ним - самые дешевые билеты и жары уже той нет.
LisaAlisa• 29 марта 2015
Ответ дляБИБИ
И мы с Египта тоже ездили на день в Иерусалим,тоже заезжали в Палестину.Вы где в Египте отдыхали?Мы в Табе
Yuk@• 29 марта 2015
Автор, як Вам правильно сказали - в Єрусалимі завжди багато людей, хоч влітку, хоч взимку, хоч коли. Треба враховувати, що влітку в Ізраїлі досить спекотно, взимку - прохолодно (до 23-24 градусів, ввечері холодніше). Найбільш комфортний за погодою період - весна та осінь, але і вартість поїздки буде вищою. Знов-таки, яка мета подорожі - якщо і пляжний відпочинок, і Ієрусалим, то є сенс брати комбіновані тури (або самостійно влаштовувати собі ці комбі-тури). Якщо тільки Ієрусалим, то, можливо, зацікавлять паломницькі тури. В будь-якому разі, якщо цікаво, звертайтеся https://www.kidstaff.com.ua/tema-7203984.html є тури, де екскурсія в Ієрусалим у подарунок. Буду рада бути корисною
БИБИ• 29 марта 2015
Ответ дляLisaAlisa
в Шарме, но соответственно через Табу ехали

LisaAlisa• 29 марта 2015
Ответ дляБИБИ
Понятно,мы Табу выбрали непосредственно из-за близости к Израилю
автор bastia_26 • 31 марта 2015
Всім дякую за відповіді! Всім гарного настрою!