varvaranata• 03 апреля 2015

У Рівному-Чарівному подивіться яка краса ). А як у вас?

Alessya123• 03 апреля 2015
це сьогодні?????

неДоПриличий• 03 апреля 2015
у нас таке в неділю було....Черкаси.
tolyu• 03 апреля 2015
сьогодні?
ЯспАкойнаЯ• 03 апреля 2015
І в нас так, Львівська обл.
ВсеЧетко• 03 апреля 2015
так Рівне сьогодні ,,капец,, яке прекрасне.... ак так весну чекали..
автор varvaranata • 03 апреля 2015
Так. Дочка зранку сказала, що знову Новий рік
Кинг-Конгша• 03 апреля 2015
Да,краса.Но какая-то она не апрельская эта краса
atlantida18• 03 апреля 2015
Красота ,только хочется уже чтоб вишни и яблони увели.Я обожаю эту неделю цветения и чудесного аромата весны
Аля-Ника• 03 апреля 2015
У нас так же)))
Я в Ровно)))

Кинг-Конгша• 03 апреля 2015
Ответ дляvarvaranata
Мы на выходные на даче были,уже смородина с листочками,персики открыли.Капец.Хоть бы к нам такая краса не докатилась
ВсеЧетко• 03 апреля 2015
Ответ дляКинг-Конгша
в нас теж на деревах листочки почали показуватись, а тут сніг навалився
АнтиТроль• 03 апреля 2015
Так, в мене шок був сьогодні, коли відкрила штори. Але зато красиво як.......
Пончик Солнечный• 03 апреля 2015
а у нас солнышко
Киев
Здрасьтенька• 03 апреля 2015
Ответ дляПончик Солнечный
а у нас солнышко
Киев
не сглазьте....
Баррикадница• 03 апреля 2015
И у нас так, Львов..
Ничего красивого не вижу, апрель на дворе Еще мороз обещают, урожай погибнет
ВсеЧетко• 03 апреля 2015
Ответ дляПончик Солнечный
а у нас солнышко
Киев
в нас теж вчора сонячно було))
Мексиканочка• 03 апреля 2015
Луцьк - така ж картина! Зранкку просто в шоці були!
onikka• 03 апреля 2015
Сомнительная красота в апреле. Я вчера полянку одуванчиков видела. Так весны хочется)
А еще на даче все деревья открыла, растюхи посадила. Не хо елось бы, чтоб померзли
Кошка Мурка• 03 апреля 2015
Никополь. Солнышко и +7

Я-ваш шанс• 03 апреля 2015
Масяня Я• 03 апреля 2015
Ой...чарівно!!! А я зараз в криму, скоро виїжджаю назавжди... Але тут сьогодні ось так. Природа.... Вона різна... Головне клімат в сім´ї)) всім гарноі погоди у дома!