Губной рояль• 04 апреля 2015

ПБ Голд карта

Дівчата підскажіть що дає голд карта від ПБ? У мене був конфлікт в ПБ,в якості морального ущерба запропонували безкоштовне обслуговування голд картою,що воно дає?
Зашла на 5минут• 04 апреля 2015
Вроде, обслуживание в кассе без очереди.Но не кто не пропускает, кассиры морозятся.И меньше процентная ставка.И быстро трубку берут когда в службу поддержки звонишь, типа личный менеджер.

Мафиозная• 04 апреля 2015
НИЧЕГО НЕ ДАЕТ. ЭТА ЗОЛОТАЯ КАРТА ПОЧТИ У ВСЕХ
Sunny_Anny• 04 апреля 2015
чуть меньше % за кредитные ср-ва, скиди в некоторых магазинах и ресторанах, внеочередное обслуживание, по долларовой у меня еще и персональный менеджер, которому можно звонить по любым вопросам, он сам пусть с техподдержкой разбирается
Ростки жимолости• 04 апреля 2015
А 20 грн на какой-то клуб снимают? Вроде ж так..
автор Губной рояль • 04 апреля 2015
Ответ дляРостки жимолости
Мені тоже казали що це коштує 20 грн./міс,але з мене їх знмати не будуть
Sunny_Anny• 04 апреля 2015
Ответ дляРостки жимолости
Если по своему желанию, то снимают. если это по предложению банка, то нет.
Мне дали бесплатно и я не плачу взносы.
Меня не звали• 04 апреля 2015
Ответ дляГубной рояль
это значит что вы не будете платить за обслуживание карты.
остальное согласно тарифам карты
ПриватБанк• 05 апреля 2015
Шановний Клієнт!
Відзначимо, що карта Gold має широкий ряд переваг перед звичайною картою ’Універсальна’:
- Пріоритетне обслуговування - операції по карті здійснюються без черги у Вашого персонального менеджера в будь-який час доби.
- Знижена ставка за користування кредитним лімітом (до 1 квітня - 2,7%, після 1 квітня - 3,5%).
- Максимальний розмір кредитного ліміту (до 50 000 грн)
- Знижки для учасників Gold-клубу і привілеї по всьому світу від MasterCard.
- Можливість замовити додаткову іменну картку з фото MasterCard World.
- Вибір валюти карти при оформленні: долари США, євро, гривня і багато іншого.
Більш детально і їх переліком Ви можете ознайомитися на нашому сайті https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold/.

З повагою, ПриватБанк.