Надувная пыль• 07 апреля 2015

Когда приходит письмо на электронку о зачислении в детсад?

Кому приходило,в каком месяце это было? Какие Вы были в очереди? Ходили перед этим к заведующей?

Я доки не носила заве,а просто стала в очередь.
Мамулька• 07 апреля 2015
да приходила смс, и звонила заведующая из сада.

Чу Ча• 07 апреля 2015
позвоните в садик, смотрите свой кабинет при регистрации. Дают месяц от прихода письма, но бывает не приходят, первой десятке особенно.
sturizoma• 07 апреля 2015
Нам на днях пришло письмо,что выдано напрвление в сад и приходить за ним в августе.В очереди мы 15-е.
’ При собі мати медичну довідку дитини форми №026/о з висновком, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, паспорт, свідоцтво про народження дитини.’
ZaRaZa• 07 апреля 2015
Ответ дляsturizoma
У меня сегодня появилось:
Інформація про можливість зарахування дитини до дошкільного навчального закладу надсилається на електронну адресу, надану під час електронного запису дитини (ідентифікатор користувача).
На почте пока нет ничего, а как у вас было?
sturizoma• 07 апреля 2015
ну вот на электронку письмо пришло:
По Вашій заявці #1653859 2015-04-03 було видано направлення в дитячий сад.
Отримати направлення Ви можете в управлінні освіти каб. №28 у термін з 01.08.2015 по 31.08.2015. лише в години прийому батьків спеціалістами сектора дошкільної освіти:
Понеділок 14.30-17.00; Четвер 13.15.-16.30. тел. (06139) 6 06 76.
При собі мати медичну довідку дитини форми №026/о з висновком, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, паспорт, свідоцтво про народження дитини.
По закінченню даного терміну, а саме 01.09.2015 року, незатребуване направлення буде анульовано, а заява автоматично повернута до загальної черги.
ZaRaZa• 07 апреля 2015
Ответ дляsturizoma
ну вот на электронку письмо пришло:
Спасибо, будем ждать.
sturizoma• 07 апреля 2015
Ответ дляДина мама Димы
Спасибо, будем ждать.

ZaRaZa• 07 апреля 2015
Ответ дляsturizoma
автор Надувная пыль • 07 апреля 2015
Ответ дляsturizoma
ну вот на электронку письмо пришло:
То есть нужно пройти медкомиссию до того как придет приглашение?
Воленс-неволенс• 07 апреля 2015
Ответ дляНадувная пыль
приглашение уже пришло, вам текст его скопировали)
автор Надувная пыль • 07 апреля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс
Да это я поняла.