Спелый баклажан• 09 апреля 2015

Ну что начинаем хвастался пасками!

Мои ещё подходят. Кто уже испек? Жду ваших хвастунишек.
Бутылка с банками• 09 апреля 2015
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ісус воскрес в неділю з ранку, а п’ятницю ввечері зійшов у пекло.

Значит надо• 09 апреля 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
Упаси Бог, в Страстную Пятницу начинать куличное тесто делать!!!
П.С. Мои подходят
Кстати, впервые пеку)
у меня есть знакомые, которые делают именно в страстную пятницу
Госпожа Белладонна• 09 апреля 2015
Ответ дляБутылка с банками
що з вами? ви давно православного катехизису не читали? почитайте, правда готуйтеся сидітиревітившоці:

http://orthodox.org.ua/news/velika-subota-–-khrist...
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 09 апреля 2015
Ответ дляГоспожа Белладонна
в яке пекло, шо ви мелете??
вже святкуєте?
не соромно таке писати?
Госпожа Белладонна• 09 апреля 2015
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
в яке пекло, шо ви мелете??
вже святкуєте?
не соромно таке писати?
ви текст за зсилкою читали?
якщо ви не розбираєтеся в богословських питаннях, то і не сперечайтеся.
Госпожа Белладонна• 09 апреля 2015
кому лінь читати, головна думка:

У той час, коли тіло Ісуса Христа спочивало у гробі, Своєю душею Він сходив до пекла – як Бог і Переможець смерті. З пекла Христос звільнив усіх, хто мучився там у чеканні Спасителя. У пеклі були ув’язнені всі, хто помер, – від першої людини, Адама, до останньої перед зішестям туди Спасителя. Врата раю були зачинені для всіх, поки не здійсни­лося спокутування людського роду, поки Спаситель не по­страждав, не помер на хресті й не воскрес з мертвих.

З якою радістю кинулися до Нього всі душі, які померли з вірою і очікуванням Його пришестя. Всі, хто увірував, були звільнені від мороку й уз пекла. Тому Церква вчить, що пекло стало порожнім після зішестя туди Переможця смерті й пекла. Апостол Павло в радості промовляє: “Смерть! Де твоє жало? Пекло! Де твоя перемога?” (1 Кор. 15, 55). Диявол, спокон­вічний ворог роду людського, втратив свою здобич, втратив свою владу і сам був зв`язаний силою Христа Спасителя.

http://www.rivne-cerkva.rv.ua/library/propovidi/74...
Моська-слон• 09 апреля 2015
Ответ дляГоспожа Белладонна

Пише сторінка не знайдена ((((((

Госпожа Белладонна• 09 апреля 2015
Ответ дляМоська-слон
Пише сторінка не знайдена ((((((
вони, мабуть, ведуть роботи на сайті, тепер і у мене не відкривається. Я вже другу зсилку дала.
ПриснитсяЖЕ• 09 апреля 2015
Ответ дляФамильная фондюшница
Хвастаюсь, вчера пекла первый раз И кот, гад, прыгнул на накрытые готовые сверху и чуть смазал глазурь ((
Умничка хозяюшка