Карамбулкул• 10 апреля 2015

Когда рождается второй малыш, то его любят больше?

Очень переживаю, что когда рожу второго малыша, старшую дочь буду любить меньше, потому как маленькие умиляют больше. А как у вас?
Неваляшкина• 10 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
як не прикро, признаюся, старшу дочку люблю менше(((чи то просто любов якась інша), чи то вік такий її тепер - перехідний 12 років, якась наїжачена, ображається на все, меншого сина - він такий собі мамин синочок, тулиться, леститься.....хоча донечка бажана і до народження синочка ’балувана’, але правду кажуть, з народженням меншої дитини, старші автоматично стають ’дорослими’, жаль, але це факт, принаймні в мене(((....стараюся цього не показувати, але донечка завжди на цьому наголошує, що малого дужче люблю ніж її(((, характер якийсь такий поганий став, можливо в цьому моя вина???
что-то подобное наблюдалось и в моей семье,где я была старшим ребёнком,из своего детства я помню,что мне больше отказывали.чем меньшему брату,нет,конечно,любили нас одинаково,но только вот с меньшим больше панькались,и сейчас тоже,когда он вырос уже.Теперь у меня у самой двое пацанов,начинаю замечать,что тоже меньшему больше внимания уделяю,чем старшему когда-то,и мне кажется что он тоже это чувствует,но не говорит,может это я сама себе накрутила.............

автор Карамбулкул • 10 апреля 2015
Ответ дляНеваляшкина
а какая разница между детьми?
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПодтяжка
нет вины нет, но такова природа любви, и я не верю ,когда большинство кричат ,что любят одинаково, врут сами себе
я теж старша, і мені завжди здавалося, та і тепер так думаю, що мама сестру більше любила, ніж мене, і бачачи тепер з своїми дітьми ситуацію, стараюся не повторювати таких помилок, а воно якось само так виходить.....я не пам’ятаю, щоб мама мене колись обняла, похвалила, лише все не так, всі діти, як діти, тільки в мене руки не з того місця ростуть(((, і поприбирати я так не вмію (і до цього часу, доречі, коли мені вже 3 років), і т.д.
Неваляшкина• 10 апреля 2015
Ответ дляКарамбулкул
а какая разница между детьми?
разница между детьми 11 лет,а между мной и братом 8 лет
ПолБатона• 10 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
якщо судити по собі, то є доля вашої вини, в мене з сестрою теж 4 роки різниця і вона теж така вся мамина була. завжди лестилась і т.д. В мене чуть інший характер, я б може теж лестилась, але я з дитинства памятаю як мама меншу обнімала, але не помню як мене(. І вік в неї зараз тяжкий. Пиділяйте їй більше уваги, менше наголошуйте на тому что син менший, менше при ній ’обнімайтесь’ і хваліть його. Сестра назло мені спеціально лізла до мами коли я заходила в кімнату, може і ваш син трохи користується цим
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
дякую за пораду, можливо, ви праві(((, я просто як би це правильно пояснити, з малим себе відчуваю вільною, а з малою -скутою, і навіть якщо стараюся обнімати, це якось виглядає фальшиво(((
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
*35 років

moda2317• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
Не нужно на этом зацикливаться.Всеравно и старший и младший ребенок вас очень любит.Мама это главное в их жизни.Не делите их как отдельных личностей.Попробуйте воспринимать их как детей-своих-рожных.И того и другого вы носили 9 месяцев.Смотрите на них как на одинаковых ваших малышей.А не на любимого и не очень любимого.
moda2317• 10 апреля 2015
Дети супер сильно чувствуют фальшивость.Но она будет вам подигрывать-хотя бы ради того.чтоб вы её обнимали чаще...
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
дуже багато залежить від характеру дітей, любов, може і однакова, але з кожною дитиною, з її характером і поводиш себе, відповідно, по-іншому.....
ПолБатона• 10 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
старайтесь все виправити, ще є трохи часу. Бо потім буде гірше. В нас є далекі родичі, дуже рідко бачимось, то вони були на моєму весіллі і на сестриному і потім визнали що дуже помітно що в мами з сестрою кращі відносини, вона її більше любить. Коли в мене було весілля, ми робили все самі, позичали гроші бо не вистачало. Мама навіть не запропонувала свою допомогу. На самому весіллі зранку коли мені зробили зачіску вона видала ’ой щось негарно, Петя (родич) зробив би краще, а ти кучу грошей викинула’, уявіть мій настрій після того як мама сказала що я на весіллі не гарна буду. А коли сестра виходила заміж, тоді мама і моїм весіллям почала цікавитись і що я де купила, і щоб я сестрі плаття! віддала вінчане і рушник який я вишивала (слова мами ’а що тут такого, дай вона його не зїсть, зробить фото в церкві і віддасть, не можна бути такою жадною’).
Довго писати можна... кінчилось тм що я живу окремо, з мамою практично не спілкуюсь, в гості не ходим (я не хочу, а в неї нема часу), вона звонить або щоб уколоти, або якщо їм щось треба. Сестра живе з нею і з мами зробила прислугу, мама готує їсти, носить торби з села, бавить старшу дитину, повністю годує, миє, спить з нею, пити вночі гріє. І мамі це подобається певно.
Також памятайте що ваш син одружиться і шансів що невістка буде вас доглядати дуже мало, більш за все доглядати прийдеться дочці і краще мати з нею гарні відносини
Анонимба• 10 апреля 2015
Ответ дляЛень гуглить
ну если вы дура,всё возможно
почему сразу дура. прекратите оскоблять людей

По теме, моей младшей 9 мес. Когда она родилась первые полгода и правда былт не очеь, старшая раздражала, мешала, сказывалась послеродовая депрессия, проблемы с кормлением. ну ив ы правы - малыши они же так умилительны, 8-ми летка уже не так. Но со временем все пришло в норму, не волнуйтесь..все эмоции нормлаьны и временны
ПолБатона• 10 апреля 2015
Ответ дляmoda2317
ви помилково мені відповіли? в мене поки одна дитина)
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
в мене не настільки критична ситуація(.... і я не сказала, що я малу не люблю ( по вашій історії так виглядає, що ваша мама вас не любить, вибачте, якщо образила), я цікавлюся її справами в школі, якщо якісь проблеми, вона мені каже, ми вирішуємо, в образу я її нікому не дам, тільки ось ця любов трохи інша ніж до малого, він як та лисичка, вона - як їжачок, розумієте?
ПолБатона• 10 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
я вірю що мама і мене любить, але мені щось це мало помітно). Коли мені ще було 12, мама теж цікавилась більше, і я їй тоді щось розказувала про подруг, школу, але з роками цього спілкування ставало все менше, а образа все більша. Мені мама теж колись казала що я колюча як кактус), а сестра вон хитра лисичка-підлиза. Я більше вдалась в батька, а він все говорив прямо, навіть коли треба було змовчати. А сестра в маму - мама вміла змовчати, прибрехати
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
і ще, можливо, це не дуже до теми, я їй привила змалку, що вона найкраща, в класі вона найкраще вчиться (на відмінно), що хоче, по мірі можливості, їй купую, побачила гарну сумочку, заколочку, курточку, біжутерію класну - куплю малій, бо ж діти мають. вона теж хоче))), малого в цьому плані так не балую....а скутість в відносинах все-одно є(((
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
я не хотіла б такого розвитку ситуації, тільки не можу зрозуміти як мені її уникнути, я щось стараюся обняти або щось похвалити, вона мені : Ага, а малого дужче любите(
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
любить, як і моя мене))), тільки от не показують тої любові і я, видно, теж не навчилася показувати!( колись моя свекруха говорила мені, що краще любити серцем а не показувати аніж фальшифо сюсюкати, але де ж та середина?
ПолБатона• 10 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
ви його так не балуєте тому що хлопчик, було би старанно як би він хотів щось крім іграшок, тут покупками ділу не поможеш. Старайтесь менше при ній показувати усю-пуси з сином, а при сину більше її хваліть, обнімайте. Порадьтесь з нею як краще буде щось зробити, може син щось погане зробив чи їсти не хоче, пожалійтесь їй на нього (нарошно), скажіть що от вона була хороша, все робила. а він там не хоче, щось придумайте

ПолБатона• 10 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
треба просто вчитись сюсюкати), в мене теж така біда, дочка в мене одна ще маленька, а мені тяжко сюсюкати. Як прийду на площадку а мами і сюсі і пусі і ой он там квіточка, така гарна як ти там ще щось, а мені важко так, зі мною в дитинстві такого не робили, може того і я не вмію, але я вчусь, стараюсь)
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
та я вже і на таке йшла, вона тішиься, як малий ’получає’, але того на трошки дуже стає і знову те ж саме(((....я вже і пояснювала, що якби вас було в мене десятеро, то я найменшого найбільше би любила, тому що він найменший, потребує уваги, але це не означає, що решта 9 дітей, нелюбимі були би(.
Гуру троллинга• 10 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
і я вчусь, тільки от трохи пізнувато - тяжко вчитися, а вам в самий раз, не повторюйте помилок наших мамів)
ПолБатона• 11 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
так точно не кажіть ’бо найменший’, мені мама так само казала і я це в штики сприймала. зара я писала що різниця між внуками 2 місяці і вона завжди ’вона ж меншенька’, чесно досі мене це бісить
ПолБатона• 11 апреля 2015
Ответ дляГуру троллинга
дякую. стараюсь як можу)