Секретница• 11 апреля 2015
чи не шкідливо огляд лікаря та узд в перші тижні
привіт
остан міс.6.03.15
дата зачат орієнт 21-22число
чи не рано робити узд?!
читаю навіть різні версії навіть на рахунок огляду на ранніх сроках
токсикозу не має!
груди збільш. і фнколи справого боку тяне знизу
остан міс.6.03.15
дата зачат орієнт 21-22число
чи не рано робити узд?!
токсикозу не має!
Секретница
• 11 апреля 2015
Ответ дляБутылка Кифира
УЗД Вам потрібно зробити не раніше 6тижнів вагітності для підтвердження маткової вагітності та прослуховування серцебиття плоду (оскільки в цьому терміні серцебиття повинне прослуховуватися обовязково), в огляді на кріслі немає ніякої потреби, якщо Вас нічого не турбує.
Взагалі то Ви повинні знайти лікаря, якому довіряєте, кожна вагітність індивідуальна.
6акушерських чи від зачаття?