КапитанльнаЯ• 15 апреля 2015
Невідповідальний чоловік
Знімаємо житло 6р., хазяйка цього місяця ясно і чітко сказала, що на вересень перебирається сюди, в селі за газ багато платити, а вона без субсидії. Двоє дітей, старша цієї осені в школу. Реально голова сивіє, я навіть не знаю, в яку школу подавати документи, бо не знаю де ми будемо на вересень.. Чоловік сидить тут вже 4 міс. без роботи, ніяк не може виїхати закордон, ´вічно якісь відмазки. дуже лінивий, нічим не париться, живе по принципу якось буде і днями напрольот як не колєги-пиво, то танчики. Збираємо (я збираю, він не економить і все собі може позволити, ще одні мокасіни за 1000грн., в той час як я сама і дітей на секонді вдіваю) на квартиру, до вересня точно не купимо, не вистачить грошей, а він навіть не чухається, щоб хоча б в цьому районі щось друге зняти. Каже то знайди собі кращого. Чесно, я готова хоч сьогодні розвестись, він як тато нулячий, і як чоловік теж. не дає мені впевненості в завтрашньому дні і що мої діти не лишаться завтра під голим небом. Так, я розумію що тут я сама винна, оружувались молоді - носила розові окуляри, не бачила ту безвідповідальність Дівчата, як дати йому чарівного пенделя, щоб нарешті піднявся з дивану і почав діяти для сім´ї, все- таки 30 років то не 17. Може хитрістю.. Як стати слабкою жінкою, бо в нас помінялись ролі, я все взяла на себе. Чи такі одружені холостяки вже не зміняться ніколи?
пышка_мышка• 15 апреля 2015
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я живу на дитячі гроші, інколи бабуся дещо з продуктів підкине, мої батьки інколи допомагають, його в матер. плані взагалі не помагають. Всі ’його’ гроші в нього, мені доводиться випрошувати, сам не дасть і на купку не поставить, щоб були в вільному доступі.
надо уметь просить,знать когда,это и есть женская мудрость
Кастрюлька• 15 апреля 2015
Ответ дляпышка_мышка
а зачем ему хотеть?если жену и так все устраивает?она его похвалила?она ему улыбнулась?она ему поставила на вечрю рюмочку с коньячком?одела пеньюарчик?накрасила свои ногтики?
или орет на него и пилит--как моя тетичка--всю жизнь,и задается вопросом--почему в нищете живут всю жизнь,бо сама дура
и вы считаете что этим можно решить все проблемы? смешно...
а может уже надоело улыбатся? улыбается, а толку нету? как вам такой вариант?
пышка_мышка• 15 апреля 2015
Ответ дляКастрюлька
именно это и есть связывающее звено в гармоничных отношениях
пилите дальше+тыкайте носом+обижайтесь+отворачивайтесь ночью к стенке--это ведь ваше право и ваш выбор
то-чем можно все решить--я написала выше
смейтесь дальше))))
Кастрюлька• 15 апреля 2015
Ответ дляпышка_мышка
смейтесь дальше))))
а с чего вы взяли что я пилю? или советую автору пилить? я написала только то что если он не захочет сам, дела не будет. и в гармоничных отношениях старатся должны оба , а не один. если только один - это уже не гармоничные отношения