Иванка Бур• 18 апреля 2015
Дівчатонька порадьте гарне привітання тост для чоловіка. Пліз
Як Ви вітаєте своїх чоловіків? Говорите тости на день Народження. В чоловіка ювілейна дата, буде багато гостей, треба щось красиво сказати((( а я то так не люблю на публіку. Виручайте....
Ноу коммент• 18 апреля 2015
У меня два коронных тоста на все случаи:
1 - Желаю тебе счастья личного, наличного и безналичного!
2 - В детстве тебе желали: ’Расти большой-не будь лапшой’, а я тебе желаю продолжать расти над собой и добиваться успехов!
Ответ дляНоу коммент
Дякую! Варіант. Пишіть ще.
Иванка Бур
• 19 апреля 2015
Ответ дляЖенщинас
Ск лет вы вместе ? МОя мама читала папе на 55 лет хороший стих ..!)
Нет, мужу 30лет. А вместе мы очень давно)