Каяспер• 29 апреля 2015
Допоможіть знайти колобашку для плавання б/у.
Син почав відвідувати плавання і необхідно мати з собою колобашку. Перегланула вже багато дошок оголошень і ніде не можу знайти їх дешево або б/у. Може, у когось лежить дома без діла, то куплю за помірну ціну.
Сметчица• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
на фото
а что с ней делать? мы тоже ходим в бассейн, но я такого не видела.
Дикая Роза• 29 апреля 2015
спорт инвентарь не дешевый, это факт, да и штука эта редкая какая-то.
у меня сын занимался - нам весь инвентарь там выдавали
Дикая Роза• 29 апреля 2015
Ответ дляСметчица
вот-вот, и я тоже что-то не видела
Каяспер
• 29 апреля 2015
Ответ дляПоЗиТиВнАя
в спорттоварах искали?
шукала, від 200грн, от пробую знайти дешевше))
ОноВамнадо• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
так и называеться-колобашка
нифигассе
Совбез• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
сейчас это и не дорого, ИМХО
слово такое впервые слышу...
Каяспер
• 29 апреля 2015
сама я не бачила, що вони з нею роблять, нас в жабурятник не пускають))) але в інтернеті прочитала, що це аналог дошки для плавання.
Дикая Роза• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
Сметчица• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
капец!!! а название!))))
Дикая Роза• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
Каяспер
• 29 апреля 2015
Ответ дляДикая Роза
дякую, зараз спитаю
Каяспер
• 29 апреля 2015
Ответ дляЮla-la
а тут вчора запитала, продавець на сайт заходить, а відповіді не пише(
Дикая Роза• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
на телефон тоже не отвечает? вроде в профиле указан.
Каяспер
• 29 апреля 2015
Ответ дляСовбез
а Вы гугглили вообще?
гуглила, сама в них не розбираюсь, думаю, може, хтось знаючий порадить оптимальний варіант. Вони ж і за 500грн є і он за 100 грн.
леопардові лосіни• 29 апреля 2015
Ответ дляКаяспер
це не аналог дошки, це використовують, затискаючи між ногами, щоб працювали лише руки. Шукайте в спорттоварах, там можуть бути ще за старими цінами, я за 65 грн купила місяць тому