Налетчица Муся• 02 мая 2015

Що з моєю шкірою???Фото в середині

Завжди була смуглою ,постійно їздили на моря...Але вже 3 роки вдома,загару практично немає..І от що сталось моя шкіра стала білою а кругомр рота жовтою...Чи може бути це залишки загару чи щось інше?І як мені позбутись цього?Жоден тональний не прикриває цього недостатку((( Не можу вийти в місто без мейк-апу всі одразу запитують що це таке жовте (((Хочу позбутись цього раз і назавжди(
Айболитная• 02 мая 2015
Пигментные пятна
Айболитная• 02 мая 2015
Проверьте печень в первую очередь.Пигментация в 90% от сбоев в работе печени.
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляАйболитная
Пигментные пятна
капєцУ зв´язку з чим вони з´явились ?
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляАйболитная
пройшла медогляд повністю все в мене чудово .шлунок лише лікую..а з печінкою все в нормі
Украиночка• 02 мая 2015
к дерматологу бегом!
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
2. Пігментні плями можуть виникнути також і через надмірне засмаги. Якщо після засмаги людина отримує серйозні опіки, з’являються пухирі. На їх місці можуть з’явитися пігментні плями. Часто вони залишаються назавжди, тому що в шкірі відбулися руйнівні процеси.
це напевно мій випадок я роками була темно-смуглою .а тепер слід залишився
Вечно недо...• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
А поджелудочная?У моей сотрудницы похожее было-оказалась проблема именно в ней
Куратор дебошей• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
у меня все плечи рябые...с переходом на перед....сейчас вообще не загораю...мне 25
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляВечно недо...
все в нормі я ковтала шланг ,лікар сказвв шо лише початкова стадія гастриту..
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляКуратор дебошей
мені також 25 ,на тілі немає нічого,а от на обличчі це важко пережити
Куратор дебошей• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
у меня под глазами тоже есть..но я стараюсь меньше обращать внимания)))
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляКуратор дебошей
в мене просто круг на фото ще пів біди..а от в білий день дуже це видно
Вечно недо...• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
Гастроскопия показывает процессы в желудке.Узи делали?Анализ мочи на панкреатические ферменты?
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляВечно недо...
із Здоров´ям в мене все чудово ,я вже написала про це вище
Чукча Мукча• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
Вам нужно было бы зимой пройти курс отбеливающих процедур и скорректировать проблему. Сейчас уже поздно, пользуйтесь на улицу кремами с СПФ не ниже 30, можете СПФ с тоном взять.
В качестве ночного ухода выберете косметику для кожи с пигментацией, часто это линиии косметики с витС
Аноним ФЕЯ• 02 мая 2015
У меня в период беременности появились пигм. пятна
Чукча Мукча• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
У оей подруги такая проблема вылезла во время беременности и именно в такой же зоне. И после Б не ушла.
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляЧукча Мукча
це такий комплекс для мене
ПМСница• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
зонд не показывает поджелудочную, он проходит по пищеводу. желудку кишечнику.
Радуга-дуга• 02 мая 2015
пероральный дерматит у вас вероятней всего, сходите к дерматологу
Чукча Мукча• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
це такий комплекс для мене
Просто перетерпите до октября теперь уже.
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляПМСница
В мене все чудово із здоров´ям ще раз наголошую
ПМСница• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
я за Вас рада, но прсто те исследования о которых Вы написали. не дают картины о тех органах, на проблемы с которыми указывает гиперпигментация
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляРадуга-дуга
це не прищі )))І ніколи в мене їх не було
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляПМСница
Я пройшла УЗД МРТ усіх своїх внутрішніх органів ,лікар сказвв що я здорова як кінь
Радуга-дуга• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
дерматит - это не прыщи, он может проявлять по-разному
Вечно недо...• 02 мая 2015
Ответ дляПМСница
Автор даже слушать никого не хочет.Судя по постам.Зачем тогда совета спрашивали?
ПМСница• 02 мая 2015
Ответ дляНалетчица Муся
тогда остался только дерматолог и ждать осени - и к косметологу
ПМСница• 02 мая 2015
Ответ дляРадуга-дуга
автор и правда самый умный, давайте не будем мешать
автор Налетчица Муся • 02 мая 2015
Ответ дляВечно недо...
Чому ви так написали..Мені порадили сходити до лікаря і провіритись.Я написала що я перевірилась і в мене все чудово із здоров´ям .Значить причина в іншому.