Соня-сонятко• 03 мая 2015
Дівчата, до чого ви підбираєте колір взуття діткам?
Я стараюся, щоб все якось гарно виглядало і підходило. Свекруха купила босоніжки дитині яскраво-салатові і каже, що вони до будь-чого підійдуть.
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Та бо я реально не знаю, до чого їх вдягнути. Треба якусь футболочку чи маєчку чи щось купити до тих босоніжок...В нас все голубе, синє, червоне, рожеве (це верх літній, тобто футболки, поло, сорочечки).
Паспортный стол• 03 мая 2015
радуйтесь что у Вас свекровь что то покупает,а у нас и печенье не принесёт, только на ДР. А по теме у нас белые, розовые,в этом году малиновые
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Ответ дляПез Году Неделя
купите салатовую кепку или пару салатовых футболок
О, якраз так думаю треба зробити
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Ответ дляПаспортный стол
Ага, Ви думаєте в мене купує, це одина із пару її покупок за 3 роки.
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Ответ дляПаспортный стол
нам за 5 лет только бублики в праздник
Не розумію я таких людей...
Обнемашечка• 03 мая 2015
Ответ дляСоня-сонятко
три різних кольори допустимі! а для діток це супер! кольори сусіди, чи суперники!
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Ответ дляОбнемашечка
Дякую, спробую поєднати босоніжки з тим одягом, що маємо.
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Ответ дляludavlod
Банданку или панамку купите и все ок будет
Так, кепочку якусь таки куплю під босоніжки
Дякую
Соня-сонятко
• 03 мая 2015
Ответ дляludavlod
Я так купила салатовые на распродаже и панамку под них и отлично смотрелось!
І я так зроблю