Фекла Персиковна• 03 мая 2015

Хто може, давайте разом робити добро, допоможемо дівчинці стати здоровою.

Не знаю чи маю право розпочинати цю тему, але дуже хочеться допомогти одній дівчинці. В мене проблеми з нирками, і я часто буваю в Трускавці. Останнього разу я знімала кімнату в приватному будинку, щоб трохи зекономити, і по сусідству жила мама з дівчинкою, вони виявилися з моєї області і теж лікувалися , я мало з ними спілкувалася, але дитина мені дуже запамяталася, дуже позитивна і добра дівчика ,з великими карими очима. По мамі було видно що живуть не багато, а вчора я побачила скриньку , де була фотографія цієї дівчинки і назва фонду який збирає їм гроші. Я не маю великих фінансових можливостей, але трохи допомогла, можливо є хтося хто може допомогти більше, я кину ссилку де можна допомогти цій дитині, відразу не викладаю, так як пишу особисто від себе і не питала дозволу у мами. Дуже хочеться допомогти цій дитині. Доречі фонд перевірений. Хто хоче допомогти приєднуйтесь, байдужих прошу не язвити, так як мені з цього нема ніякого зиску.
Бабка_в_кедах• 03 мая 2015
Вот вы странная ей богу.
Пишите под анонимом.
А девочка эта кто?
Не Вероника ли?

автор Фекла Персиковна • 03 мая 2015
Ответ дляБабка_в_кедах
Вот вы странная ей богу.
Пишите под анонимом.
А девочка эта кто?
Не Вероника ли?
Ні. А хто така Вероніка?
автор Фекла Персиковна • 03 мая 2015
Мені просто жаль дитини, і я вирішила тут написати, хоа відношення до них не маю ніякого, навіть толком не знайома.
Анонимчик• 03 мая 2015
ну вы даете-помогите тому сама точно не знаю кому
автор Фекла Персиковна • 03 мая 2015
Ответ дляАнонимчик
взагалі то я написала, що якщо хтось хоче реально допомогти то я дам ссилку на фонд, там є багато хворих дітей і ця дівчинка зокрема, але просто так я не маю права тут виставляти чужі фотки чи дані
Анонимчик• 03 мая 2015
Ответ дляФекла Персиковна
тогда пишите не на советчице а в раздел благотворительность