Брызжу ядом• 04 мая 2015
Верующие девочки,кто знает ,в какой церкви в Киеве есть коллективная исповедь.
Спасибо всем кто ответит.
Снежнакомка• 04 мая 2015
Очень часто делают общую исповедь когда не успеваби всех желабщих исповедать до момента причастия.
Люблю кетчуп• 04 мая 2015
Я знаю, что перед большими праздниками когда в церкви много людей, батюшка просто спрашивает каетесь ли вы в своих грехах и все, тесть подробно ничего не нужно рассказывать.
Люблю кетчуп• 04 мая 2015
Ответ длявАлнуюся сильнА
сподіваюся, що в ніякій . Ідіть на індивідуальну.
Может человеку сложно решиться, нужно с чего то начинать. А со времинем и на индивидуальную решиться.
вАлнуюся сильнА• 04 мая 2015
Колективна підходить лише тим, хто часто сповідається - кожного тижня, наприклад. А хто не сповідався місяцями і роками, не має досвіду правильної сповіді, тому колективна не підходить.
Сумно дивитися, коли до сповіді приходять люди, які не розуміють саме поняття гріха, не те, що покаяння. А якщо така людина прийде на колективну - то і не взнає ніколи, увесь сенс Таїнства втрачається.
вАлнуюся сильнА• 04 мая 2015
Ответ дляЛюблю кетчуп
щоб на щось зважитись, треба по-перше усвідомити на що ти зважуєшся.