оксюморон• 07 мая 2015

Укр. мова 4 клас, подоможіть написати текст

Був теплий сонячний ранок. Наша сім"я почала збиратися в похід.

Треба продовжити , скласти 5-7 речень.
В голову нічого не лізе, треба дитині скласти до ранку
Самая СоветЧиваЯ• 07 мая 2015
Мама поклала в рюкзак приготовані з вечора бутерброди.

Раздражевская• 07 мая 2015
Хай дитина сама складає, бо виросте ледарем! Ото проблема - вигадати та написати! І що ви будете з хімією й фізикою робити? Тоже тут із нами?
ольга волошина• 07 мая 2015
ми пошли в лес, увидели цветы, насобирали ягод. недалеко журчал ручей. в конце- мы так прекрасно отдохнули
Посудомойка• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
Зануда.
Смайлик• 07 мая 2015
папа набрал воды и взял с собой удочки, я взял мяч и банбинтон.
Мира всем• 07 мая 2015
Нас покусали мурахи і хвоя позалазила у взуття.Весь вихідний псу під хвіст! ЮМОР
ksuha747• 07 мая 2015
Набільше мені подобалось, коли батько складав речі в великий сіменик рюкзак. Пес Тимко був зовсім сумний, бо розумів, що залишиться насамоті. А я з нетерпінням очікував наступного ранку. Я мріяв про те, як....

market1vs• 07 мая 2015
Ответ дляПосудомойка
Зануда.
Мабуть не зануда, а вчителька 4го класу.
автор оксюморон • 07 мая 2015
Дівчата дякую за ідеї, зараз щось придумаю.
На Тка• 07 мая 2015
Ответ дляksuha747
на самоті -пишеться окремо)
Петя-петушок• 07 мая 2015
Наша дружня сїм’я поклала в рюкзаки ласощі для лісних мешканців і веселим кроком пішла в гай. Білочки були раді горішкам. Маленькі їжачки понесли додому яблучка. А зайчик поласує капусткою. Ліс нам теж подарував гостинці – березовий сік, черемшу і гарний настрій.
Я вся ваша• 07 мая 2015
....Пересвідчившись,що усе зібрано,а саме :горіхи для білочок та насіння для птахів,ми рушили.Темою нашоЇ прогулянки були-тварини.Тому ми уважно шукали хоча б яке звірятко,щоб його нагодувати.Притаївшись ми дочекались зграю птахів,та пару білочок.Було дуже приемно спостерігати за тим,як вони гралися та стрибали після їжі.На наступні вихідні ми обовьязково прийдемо знову!
hvorostan• 07 мая 2015
http://dpa.alldz.net/publ/dpa_4_klas/dpa_ukrajinsk...
Стриптизерка• 07 мая 2015
Ответ дляНа Тка
на самоті -пишеться окремо)
НеА)) разом пишеться)
Сижу на стуле• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
Поверьте - сам или нет учителя мало волнует ... хотя я лично в принципе тоже такого мнения - что детё должно сам ! но... не ценят нынче работу самого ребёнка ... п.с мама 2-классницы
ksuha747• 07 мая 2015
Ответ дляНа Тка
на самоті -пишеться окремо)
Да? Спасибі за зауваження.
поваренок• 07 мая 2015
о! мы такое уже писали. Точно не помню, но писали о том, что

одягли зручний одяг
взяли бутерброди і компот для пікніку
йшли вздовж лісу
роздивлялися природу
знайшли галявину і влаштували пікнік
грали в м’яча
чудово провели день!
Петя-петушок• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
КанеШ, мы могЁм))
newchok• 07 мая 2015
Відкрила збірник завдань, знайшла що мій син написав на цю тему. Ніхто йому не допомагав, тому не дуже складно, але все ж таки щось сам вигадав)))) Додаю фото.

ksuha747• 07 мая 2015
Ответ дляСтриптизерка
НеА)) разом пишеться)
Да тоже так думаю, но искать словарь...ночью...а зачем?
На Тка• 07 мая 2015
Ответ дляСтриптизерка
НеА)) разом пишеться)
2. У правописі прислівників окремо пишуться:
а) Прислівникові сполуки, що складаються з прийменника та іменника, але в яких іменник звичайно зберігає своє конкретне лексичне значення й граматичну форму, особливо коли між прийменником і керованим ним іменником можливе означення до цього іменника (прикметник, займенник, числівник): на самоті,
Ангел-предохранитель• 07 мая 2015
Ответ дляСтриптизерка
НеА)) разом пишеться)
яка оцинка з мови?
Стриптизерка• 07 мая 2015
Був теплий сонячний ранок.Наша сім,я зібралася в похід до лісу.Ми взяли із собою все необхідне,бо планували повернутися до дому через два дні.
Спочатку ми пішли до річки. Ми з татком розклали намет і побігли купатись,а тим часом мама готувала обід.Поки ми купались,загорали,грали в м,яча мама приготувала обід і покликала нас.Все було дуже смачно.
Переночували на березі річки,а наступного ранку ми попрямували до лісу.
Ліс зустрів нас щебетом пташок,запахом трави та листя.Ми блукали лісом, там було дуже гарно і ми намагалися не порушувати цієї гармонії.
Ми гарно відпочили,набрались сил і щасливі повернулися додому.
Таня Ляшенко• 07 мая 2015
а у нас дома есть игра придумывать историю по 1 предложению (папа,мама и дочка). Начинаем хорошо,потом все хихикаем и история заканчивается диким смехом,очень весело)). Вот я читаю некоторые ответы (пост 6 )и уже ржу
ottyajka• 07 мая 2015
я хочу поддержать ’Зануду’)) не обижайтесь! помогать ребёнку - это очень хорошо! но! мои соседи так допомогались, что мальчик в 6 классе не знает ничего! привык, что всё вместо него делают! просят меня ему помочь с домашкой по укр. и англ языку, я не против! но помочь! а он даже не в состоянии сам найти правило в книге, которое на уроке учили!....помогайте, но с умом))))
Раздражевская• 07 мая 2015
Добре... допоможу...
Зібралися ми у ліс, що недалеко, у дуже затишному місці. Там завжди таке свіже повітря, співають пташки, а головне - є чудова галявина біля озера, де нам дуже подобається перепочити й підкріпитися. Завжди із собою беремо смачненькі бутерброди, свіжі овочі та фрукти. Все це ми готуємо з мамою заздалегідь, а тато складає інші необхідні речі. Цього разу погода видалася пречудова. І місце наше біля озера було як ніколи гарне й затишне. Найцікавіше, що цього разу на наше озеро прилетіли лебеді і ми отримали неймовірне задоволення, спостерігаючи за їх граціозним плаванням. Пізніше, ми нагодували лебедів крихтами від бутербродів і, прибравши все за собою, попрямували додому. Від довгої прогулянки ми дуже втомилися, але я дуже люблю такі відпочинки зі своїю родиною.
Стриптизерка• 07 мая 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
яка оцинка з мови?
Всегда бЫла ’отлично’))
Сори. Ошиблась) А еще вот нашла http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/31358...
Я вся ваша• 07 мая 2015
Ответ дляСтриптизерка
Мабуть правильнїше-засмагали
Я вся ваша• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
Добре... допоможу...
Пять
Стриптизерка• 07 мая 2015
Ответ дляЯ вся ваша
Мабуть правильнїше-засмагали
Мабуть)