оксюморон• 07 мая 2015
Укр. мова 4 клас, подоможіть написати текст
Був теплий сонячний ранок. Наша сім"я почала збиратися в похід.
Треба продовжити , скласти 5-7 речень.
В голову нічого не лізе, треба дитині скласти до ранку
Треба продовжити , скласти 5-7 речень.
Раздражевская• 07 мая 2015
Хай дитина сама складає, бо виросте ледарем! Ото проблема - вигадати та написати! І що ви будете з хімією й фізикою робити? Тоже тут із нами?
ольга волошина• 07 мая 2015
ми пошли в лес, увидели цветы, насобирали ягод. недалеко журчал ручей. в конце- мы так прекрасно отдохнули
Посудомойка• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
Зануда.
Мира всем• 07 мая 2015
Нас покусали мурахи і хвоя позалазила у взуття.Весь вихідний псу під хвіст! ЮМОР
Петя-петушок• 07 мая 2015
Наша дружня сїм’я поклала в рюкзаки ласощі для лісних мешканців і веселим кроком пішла в гай. Білочки були раді горішкам. Маленькі їжачки понесли додому яблучка. А зайчик поласує капусткою. Ліс нам теж подарував гостинці – березовий сік, черемшу і гарний настрій.
Я вся ваша• 07 мая 2015
....Пересвідчившись,що усе зібрано,а саме :горіхи для білочок та насіння для птахів,ми рушили.Темою нашоЇ прогулянки були-тварини.Тому ми уважно шукали хоча б яке звірятко,щоб його нагодувати.Притаївшись ми дочекались зграю птахів,та пару білочок.Було дуже приемно спостерігати за тим,як вони гралися та стрибали після їжі.На наступні вихідні ми обовьязково прийдемо знову!
Сижу на стуле• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
Поверьте - сам или нет учителя мало волнует ... хотя я лично в принципе тоже такого мнения - что детё должно сам ! но... не ценят нынче работу самого ребёнка ... п.с мама 2-классницы
Петя-петушок• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
КанеШ, мы могЁм))
Ответ дляСтриптизерка
НеА)) разом пишеться)
2. У правописі прислівників окремо пишуться:
а) Прислівникові сполуки, що складаються з прийменника та іменника, але в яких іменник звичайно зберігає своє конкретне лексичне значення й граматичну форму, особливо коли між прийменником і керованим ним іменником можливе означення до цього іменника (прикметник, займенник, числівник): на самоті,
Стриптизерка• 07 мая 2015
Був теплий сонячний ранок.Наша сім,я зібралася в похід до лісу.Ми взяли із собою все необхідне,бо планували повернутися до дому через два дні.
Спочатку ми пішли до річки. Ми з татком розклали намет і побігли купатись,а тим часом мама готувала обід.Поки ми купались,загорали,грали в м,яча мама приготувала обід і покликала нас.Все було дуже смачно.
Переночували на березі річки,а наступного ранку ми попрямували до лісу.
Ліс зустрів нас щебетом пташок,запахом трави та листя.Ми блукали лісом, там було дуже гарно і ми намагалися не порушувати цієї гармонії.
Ми гарно відпочили,набрались сил і щасливі повернулися додому.
Таня Ляшенко• 07 мая 2015
а у нас дома есть игра придумывать историю по 1 предложению (папа,мама и дочка). Начинаем хорошо,потом все хихикаем и история заканчивается диким смехом,очень весело)). Вот я читаю некоторые ответы (пост 6 )и уже ржу
я хочу поддержать ’Зануду’)) не обижайтесь! помогать ребёнку - это очень хорошо! но! мои соседи так допомогались, что мальчик в 6 классе не знает ничего! привык, что всё вместо него делают! просят меня ему помочь с домашкой по укр. и англ языку, я не против! но помочь! а он даже не в состоянии сам найти правило в книге, которое на уроке учили!....помогайте, но с умом))))
Раздражевская• 07 мая 2015
Добре... допоможу...
Зібралися ми у ліс, що недалеко, у дуже затишному місці. Там завжди таке свіже повітря, співають пташки, а головне - є чудова галявина біля озера, де нам дуже подобається перепочити й підкріпитися. Завжди із собою беремо смачненькі бутерброди, свіжі овочі та фрукти. Все це ми готуємо з мамою заздалегідь, а тато складає інші необхідні речі. Цього разу погода видалася пречудова. І місце наше біля озера було як ніколи гарне й затишне. Найцікавіше, що цього разу на наше озеро прилетіли лебеді і ми отримали неймовірне задоволення, спостерігаючи за їх граціозним плаванням. Пізніше, ми нагодували лебедів крихтами від бутербродів і, прибравши все за собою, попрямували додому. Від довгої прогулянки ми дуже втомилися, але я дуже люблю такі відпочинки зі своїю родиною.
Стриптизерка• 07 мая 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
яка оцинка з мови?
Всегда бЫла ’отлично’))
Сори. Ошиблась) А еще вот нашла
Я вся ваша• 07 мая 2015
Ответ дляСтриптизерка
Мабуть правильнїше-засмагали
Я вся ваша• 07 мая 2015
Ответ дляРаздражевская
Добре... допоможу...
Пять