Тульский пряник• 17 мая 2015

Рожденые 28 марта

Есть ли тут такие? Раскажите о себе, о характере и том как слаживается жизнь? Спасибо)
Пульт от линолеума• 17 мая 2015
Не слаживается

БеллаДонна• 17 мая 2015
Есть такие, почему интересуетесь?
Ангелочек с рожками• 17 мая 2015
У меня сын 29 марта родился. Холерик, умный, быстрый, ласковый, душевный и эмоциональный. Любит людей, коммуникабельный очень, любит учиться. Как жизнь складывается рано говорить, не вырос ещё.
автор Тульский пряник • 17 мая 2015
Ответ дляБеллаДонна
Есть такие, почему интересуетесь?
Просто для сравнения с собой, слишком энергийная если нечем занятся впадаю в депресняк, еще хочется все время кому то помочь и делаьб 250 дел одновременно
Фифачка• 17 мая 2015
Автор вы мои мысли читаете)) Хотела тоже создать тему о своей дате рождения )))
автор Тульский пряник • 17 мая 2015
Ответ дляФифачка
Сегодня на диете• 17 мая 2015
Сестра родная и племянничек(ее сынуля) родились 28 марта.Все отлично)

кураГАЛЯ• 17 мая 2015
Вы такая энергичная, потому-что по нумерологии Ваша цифра один 2+8=10=1+0=1.Это люди лидеры.Люди которые родились 1, 10, 19,28 числа они особенные))
автор Тульский пряник • 17 мая 2015
Ответ дляСегодня на диете
какие они по характеру?
автор Тульский пряник • 17 мая 2015
Ответ длякураГАЛЯ
иногда есть такое чувство) ’особенности’ очень хорошо развитая интуиция, вещие сны и вообще как будто защита какая то, но по жизни я слишком добрая из-за этого иногда чуть больно, желание все помогать иногдаа берет свое и потом часто жалею понимаю что помогаю не тем. Чуство сожаления тоже оччень развито
кураГАЛЯ• 17 мая 2015
Ответ дляТульский пряник
У меня сын и муж родились 1го числа так сын тоже очень добрый, муж не такой но тоже хороший
автор Тульский пряник • 17 мая 2015
Ответ длякураГАЛЯ
нашла статейку как раз о таких людях))
Цвиринь• 17 мая 2015
мой родной ПАПА 28марта-серый кардинал,очень спокойный,рассудительный с нестандартным мышлением.
В танке• 17 мая 2015
тетея -28 марта. Жизнь сложилась-удачный брак, муж все для нее
автор Тульский пряник • 17 мая 2015
Ответ дляВ танке
а характер у тети какой? как с детками и работой?
Дюйм оф о4ка• 17 мая 2015
Я.... У мене не все складається... З роботою не айс... В глибокій депресії. Характер важкий... Холерик, ніжна, чуйна, гарно розвинена інтціція, комунікабельна
Дюйм оф о4ка• 17 мая 2015
Ответ дляТульский пряник
У мене приблизно те ж саме
Дюйм оф о4ка• 17 мая 2015
Астрологічний гороскоп на сьогодні, день 28 березня знак зодіаку Овен

Нерідко навколишні дивляться на тих, хто народився 28 березня в знаку зодіаку Овен, як на істот наївних, простодушних і найвищою мірою довірливих.

Їм часто доводиться самостійно слідувати своїм шляхом, але часом вони губляться, і начебто зовсім не орієнтуються в напрямку руху.

У такі періоди життя, добре, якщо поруч з людиною, народженим у день 28 березня, виявиться добрий і щирий друг, який допоможе зодіаку Овна повернутися на правильний шлях.

І чоловіки, і жінки, що народилися в цей березневий день, уважно ставляться до виконання своєї роботи, їм властива глибока зосередженість і скрупульозність.

Вони можуть переживати горе або сильну пристрасть, але як і раніше будуть зайняті своїми діловими обов’язками.

Вони байдужі до почуттів і переживань інших, однак, особистості, що народилися двадцять восьмого березня, дуже популярні у своїх соціальних групах.

Ймовірно, їх люблять за відкритість і щирий вдача, і за веселий, беззлобний гумор.

Народжені 28 березня в знаку зодіаку Овна, не люблять світської суєти Ті, чий день народження 28 березня, а знак зодіакального кола – Овен, намагаються спокійно, не втрачаючи присутності духу, приймати будь-які обставини та події, які пропонує їм життя, незалежно від того, погані вони чи хороші.

Такий спокій можна було б назвати філософським, якби не той факт, що, народжені 28 березня, не надто зацікавлені в що відбувається.

Наділені неабиякими здібностями, ці люди вважають за краще, щоб їх залишили в спокої.

Все, як їм здається, чого вони хочуть – це вільна приватне життя, без обмежень і надмірних обов’язків.

Їх потреба в самоті найбільш помітно проявляється в побуті, свій будинок вони вважають фортецею, і обладнують його належним чином, у відчайдушних спробах ізолювати себе від впливів зовнішнього світу.

Природа дала цим людям величезний потенціал і невичерпну енергію, але при цьому наділила і наївністю.

Тому ті, хто народився 28.03, майже повністю позбавлені завзятості і тієї рішучості, яка відрізняє Овнів інших днів народження.

А без завзятості і волі до перемоги неможливо зробити кидок вперед.

Народились 28 березня, запросто можуть задовольнитися посадою низького рівня, якщо вона пропонує їм спокій і певну ступінь автономії.

Люди знаку Овен, хто народилися 28 березня, краща сумісність зодіаку Люди гороскопу Овен – це один із знаків Вогню.

Вони – типові представники своїй стихії, і тому у цих людей багаті емоції і підвищена активність.

Вони створюють успішні союзи з Левами, Терезами, Овнами, Водоліями, Стрільцями й Близнюками.

Але не може бути навіть мови про сумісність з знаками зодіаку Козеріг, Скорпіоном і Риба.
Дюйм оф о4ка• 17 мая 2015
Хочеться закритись від зовнішнього світу. Маю власний будинок за Києвом, так коли ми його будували, то відразу ставили огорожу 3 м. Дуже довіряю людям, вікрита як книжка, і цим сильно користуються. Але така вже я є і нічого з собою зробити не можу. Про шлюб скажу одне, я вийшла заміж за Лева, я не щаслива... Чоловік принижує і постійно нагнітає(

автор Тульский пряник • 18 мая 2015
Ответ дляДюйм оф о4ка
я трішки по іншому) З чимось згодна в гороскопі, але не з усім. Відносно чоловіка він у мене діва, живемо добре. Принижувати мабуть просто не дозволила б, взагалі не потерплю приниження ні від кого, уперта і завжди на своєму стою, але 10 подумаю а потім зроблю, кожен крок в житті добре обдумую.