ЯспАкойнаЯ• 20 мая 2015
мтс заблокував номер, що робити?
Сьогодні зранку взяла телефон, а мені каже, що ваш номер заблоковано. На рахунку 30 грн, боргів немала, я взагалі в шоці. На 111 подзвонити не мож, а до мене можна подзвонити. Може в когось була схожа ситуація.
БЦАшка• 20 мая 2015
Ответ дляАль_де_Барановна
Автор. у меня та же ситуация. Но мне могут позвонить.
скорее всего, этого у МТС проблемы. Когда-то было такое, что на 066 номера не работали целый день, только на прием, а на 050 нормально все было.
ЯспАкойнаЯ
• 20 мая 2015
Ответ дляРокерША
Спасибі, почитала, смс також відправила, але мені прислало, що ваш номер не приймає в акціі. Значить я не одна така. А комусь вже розблокували?
ЯспАкойнаЯ
• 20 мая 2015
Ответ дляАль_де_Барановна
Мені також можуть подзвонити. А це надвго?
ЯспАкойнаЯ
• 20 мая 2015
Ответ дляАль_де_Барановна
Нет слов.... Еще и оператору нереально дозвониться
Якби мож було дозвонитись, то він такого б наслухався, певне одні матюки! Заспокоює, що я не одна така.
РокерША• 20 мая 2015
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А кто его знает, у них даже сайт не работает.
ЯспАкойнаЯ
• 20 мая 2015
Спасибі, що відгукнулись, бо зранку такий шок, думаю за що Це мене так.
Аль_де_Барановна• 20 мая 2015
Кстати у мамы 066 все работает, у меня 066 - не работает. Так что это от кода не зависит. (правда мама в другом городе)