Приму в дар• 20 мая 2015
Підкажіть будь ласка по групам в контакті.
Я створила групу і приєднала її до сторінки яку буває заморожують. Питання таке якщо заморозять сторінку то свою групу я також не зможу вести і спілкуватися з клієнтами. І чи можна цю групу приєднати тепер до іншої своєї сторінки яку не блокують і як це зробити. Усім не байдужим щиро дякую.
Приму в дар
• 20 мая 2015
Ответ дляOrganic
назначте администратором несколько своих страниц
Я шукала де змінити адміністратора ну щось не можу зрозуміти.
Приму в дар
• 20 мая 2015
Ответ дляOrganic
управление сообществом-участники-руководители-назначить руководителем
Ой дякую спробую.