66сезон666серия• 22 мая 2015
Поделитесь пожалуйста рецептами львовской и польской кухни которые вы готовите
спасибо)
КротоТо• 22 мая 2015
Я готовила зимой - Белый борщ или Жур.Вкуснота!
А в субботу и воскресенье пекла львовский сырник.
дЫнька• 22 мая 2015
только творог не должен быть влажным, а то не получится ничего. яички желательно домашние. и вместо лимона, добавляю цедру апельсина. моим так больше нравится) готовьте с удовольствием)
У Львові кожна господиня має свій рецепт сирника. Той який подають в наших кавярнях печемо рідко, там йде пісочний корж, маковий а зверху заливається сир
секрет - у тому, що на 1 кг сиру йде не менше 8-9 жовтків
а від його надмірної вологості - додається не манка, а пудинг, польский сернікс або польский крохмаль (я даю нордік крохмаль)
дехто додає в начинку трошки породка до печива
і обовязково лимон
колись апельсини не додавали
і ще - львіський сирник має бути високим , хоч це не принципово
найкращі його рецепти можете знайти на сайті галицьких господинь
dreemfood
і обовязково лимон
колись апельсини не додавали
dreemfood
КротоТо• 22 мая 2015
Ответ дляТалюся
і обовязково лимон
колись апельсини не додавали
dreemfood
і обовязково лимон
колись апельсини не додавали
dreemfood
Спасибо!
Ответ дляТалюся
і обовязково лимон
колись апельсини не додавали
dreemfood
і обовязково лимон
колись апельсини не додавали
dreemfood
Дякую за сайт. Дуже цікаво.