Дівчаточка підкажіть хорошого , перевіреного лікаря мамолога. На УЗД показало не зрозумілу гульку, направили в область в приватну клініку , там зробили мамогафію, вона непоказала нічого , хоча навіть на ощуп щось постороннє в груді є.., після цього вони в своїй клініці роблять своє УЗД , яке показує що все таки щось у грудях є ( незрозуміло чому мамографія нічого не показала?!) Взяли пункцію, та написали висновок _ повторний огляд через 3-6 місяців( хіба це не терміново таке потрібно вирішувати ??) , сьогодні отримали результати пункції ( по тел.) на їхніх медичних термінах нічого не зрозуміло , тільки чула що це нічого страшного , але видаляти потрібно терміново , на протязі місяця ,і відразу пропонують записатися до ни на операцію ... Я вирішила перш ніш погоджуватись на хірургічне втручання , прочитати щось про це, і тут чуть не кожна наступна стаття про те що лікарі таким шляхом видурюють гроші у людей , що у половини випадків хірургічного втручання не потрібно! Незнаю що робити , я просто у відчаї ( мова йде про мою маму) Хочу їй знайти ще якогось хорошого спеціаліста і ще раз пройти обстеження! Хто стикався з чимось подібним , пошу відгукніться , буду всім вдячна , навіть за найменшу інформацію !!!
Vsegda Stilno• 29 марта 2013
Добрый день.Ну, не надо отчаиваться.Маме сколько лет? Возможно это прост функциональное расстройство.У меня было такое. Оперироваться предлагают сразу, работа у них такая - перестраховываются.Я вылезда за полтора месяца народными средствами.
Vsegda Stilno• 29 марта 2013
Нет, я даже не стала делать пункцию, это асегда ускоряет любой процесс.
Vlada-Maria• 29 марта 2013
У моєї мами було так само. Не грайтеся з вогнем: ми одразу пішли в онкодиспансер з мамою, там повторно обстежили і сказали забирати терміново. Мамі зробили операцію, через тиждень була вже дома, ще через тиждень прийшли результати гістології: слава Богу, пухлина була доброякісна. Це було 26 років тому. Мама і понині живе, здорова. А сусідка бігала по приватниках, по знахарях, щось пила, щось прикладала.... доприкладалася і добігалася до 4-ї стадії... в 48 років померла. Поговоріть з мамою, заспокойте і обов’зково вмовте піти в онкодиспансер: туди зараз направляють не тільки онко, але навіть бородавки видаляти. Тому що операцію зробить будь-який хірург, але тільки хірург-онколог може побачити і запідозрити те, про що інший і не подумає! Здоров’я Вашій мамі! Але обов’язково підіть, не зволікайте!
Ответ дляVsegda Stilno
50 років, а що саме Ви робили ?
Ответ дляVlada-Maria
Та ми і хочимо ще для порівняння в когось обстежитись , от і шукаю тут хорошого лікаря ,бо прочитала відгуки про кількох лікарів , то аж страшно стало що жодного нормального відгуку не знайшла..((
Vsegda Stilno• 29 марта 2013
Компрессы на область, в которой ощущается уплотнение. Компрессы днем по два часа. на ночь лучше не ставить , съезжает.Лучше под вечер, но не перед самым сном.После компрессов не надо никуда уже выходить, чтобы не застудить. Один дент - берете листик обыкновенной белокачанной капусты, сполоснули его, подсушили, немножко отбили чем-нибудь до появления сока, на грудь, сверху целофан, сверху теплый шарф и полежать не менее 2-х часов. Потом смыть теплой водой , вытереть и снова закрыть шарфиком, но не греть. На следующий день - заварить семена льна на молоке до загустения( буквально 10 мин0 и снова наложить , но не горячим, а теплым, сверху целофан, шарф. И так чередовать каждый день. И наблюдать.
к.Буланова• 29 марта 2013
А мне наши гребаные врачи сказали удалять срочно!Поехала в областную онкологию-они ничего страшного не видят.Я еще к одному доктору-он говорит-можете удалить,но не страшно это.Я к третьему(и это все онкологи)-нет показаний к срочному удалению.
А если бы послушалась этих упырей-порезали бы всю.Теперь наблюдаюсь.
Отсюда вывод-ищите хорошего врача.Специалиста.И результаты УЗи и мамографии должны быть сделаны хорошим врачом на хороших приборах-это важно.Я столько денег угрохала на херовых специалистов!
Голодаю• 29 марта 2013
Я бы не занималась самолечение...таким не шутят.У меня у знакомой сестра, тоже ходила по бабкам,народными средствами лечилась, и долечилась, что в 46 лет умерла от рака груди.
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 марта 2013
Для начала еще обследуйтесь, если нужно то у 3-4 врачей, а потом выводы делайте/, У каждого доктора свой диагноз (((
Чучело-Мяучело• 29 марта 2013
Киев,институт рака на Ломоносова.Скляр Светлана Юрьевна--хирург онколог-маммолог от Бога.А бабки,травки,примочки-припарки--поверьте,вашей маме оно ни к чему.
Чучело-Мяучело• 29 марта 2013
гулька и предложение хир.вмешательства--диагноз фиброаденома поставили?
Чучело-Мяучело• 29 марта 2013
Ответ дляGyba
моей маме...тоже делала Светлана Юриевна Киев Ломоносова...это врач с большой буквы...обратитесь не пожалеете...поверьте будете спокойно спать как я и моя мамуличка после 2 операций...идите прямо в клинику к ней...пишите в личку все раскажу
я тоже почему Скляр советую--она не многословная,и не пытается направить на операцию любыми путями.Если видит надежду,что можно обойтись без операции--всегда будет только за.
Ответ дляЧучело-Мяучело
здається цо так, мені по тел. діагноз сказали , результату пимьмового ми ще незабрали , щось таке схоже вона говорила...