Ниф_ниф• 24 мая 2015

Я пожарила блінчики! Я така!

Але тісто зробив колишній чоловік. Забрав малого до себе , а мене залишили голодну. Так я сама дістала тісто і пожарила. правда половину дірявих получилось, аое їстівні. Я не пропаду в цьому житті!
Моська-слон• 24 мая 2015
и?
ИзЮмрудная• 24 мая 2015
Сигарный шланг• 24 мая 2015
бред, набор слов
Катька Пушкарева• 24 мая 2015
нема чим дивувати))
роблю млинці кожен ранок-дітям до школи,та й після школи багато дітей до нас ідуть гуляти у двір))
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
похвастатись не можна?
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляКатька Пушкарева
нема чим дивувати))

Я їсти готувати не вмію і не люблю
ТыЧиНеТЫ• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Я їсти готувати не вмію і не люблю

так надо научиться)) ничего сложного)
ИзЮмрудная• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф
похвастатись не можна?
Чем? Что ляпнули тесто на сковородку
Катька Пушкарева• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Я їсти готувати не вмію і не люблю

буває)))
а я б рада похвастатись новим Лєксусом--але уви--не можу копійки назбирати на нього
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ

так надо научиться)) ничего сложного)

до 27 років не навчилась. зупу якщо колись готувала то в унітаз.
ИзЮмрудная• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Я їсти готувати не вмію і не люблю
То ходіть голдна
ИзЮмрудная• 24 мая 2015
голодна)
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляLena_Lena123
То ходіть голдна

я піцу заказую коли голодна . або овочі жую. зате корисно. і вага 62 кг при 180 см . зато струнка
Трынди-брынди• 24 мая 2015
Терпеть не могу суржик!!!! Ведь можно же говорить на русском или украинском..в конце то концов! Жлобство ’ пожарила блінчики’
ТыЧиНеТЫ• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

учиться никогда не поздно, тем более, сейчас в инете валом инфы-видео, форумы и т.д было бы желание)
Наизнанку• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

чем кормите ребенка?
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляТрынди-брынди

то ваші проблеми . як хочу так і говорю
Бармалейка2• 24 мая 2015
мдя
Ar-Irina• 24 мая 2015
от я думала-думала, що б таке дієтичне))) в неділю зїсти до кави. Пішла оладї з вишнями смажити, сметанка є)))
ИзЮмрудная• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Тю,я теж не жирна 48 кг...але обідати буду м*ясом з грибами і картопелькою з салатом))Шо тут складного? Скоріш за все,у вас не бажання навчитись. А чоловік,чого пішов од вас? Не через ваші кулінарні витрибеньки?
Трынди-брынди• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Яку це Ви зупу готували???
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляНаизнанку

чем кормите ребенка?

омлет запечений в духовці (молоко і яйця, сіль), картопляне пюре і овочі, каша кукурудзяна (як манка), щодня один прийом їжі - сирки агуша чи тьома. іноді чоловік колишній готує суп , борщ,млинці, сирники з мяса чи риби щось. але малий в садку. тільки перекус ц нас після садку фрукти і вечеря сирки
Трынди-брынди• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

то ваші проблеми . як хочу так і говорю

Не образованные так и отвечают..не удивительно!!
Наизнанку• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

так вы супер хозяйка, а говорите не умею
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляLena_Lena123

ні , я вигнала - після родів , щось з гормонами і психікою було невпорядку
ИзЮмрудная• 24 мая 2015
Ответ дляТрынди-брынди

Яку це Ви зупу готували???
Суп))
Трынди-брынди• 24 мая 2015
Ответ дляLena_Lena123
Суп))

Аааааа...это подвыверты суржика?...а то я уж и растерялась...что за зупа такая?
Разумная Губка• 24 мая 2015
Автор, если до сих пор живы, не пропадете)
Разумная Губка• 24 мая 2015
Ответ дляТрынди-брынди

Не совсем) На самом деле есть такое слово в укр.языке - http://sum.in.ua/s/zupa
Трынди-брынди• 24 мая 2015
Ответ дляРазумная Губка

...ёпрст...43жизни и украинская школа -всё коту подхвост