Ниф_ниф• 24 мая 2015

Я пожарила блінчики! Я така!

Але тісто зробив колишній чоловік. Забрав малого до себе , а мене залишили голодну. Так я сама дістала тісто і пожарила. правда половину дірявих получилось, аое їстівні. Я не пропаду в цьому житті!
Анти-аноним• 24 мая 2015
І???

Я посмажила млинці!Я така!
або....
Я пожарила блинчики! Я такая!

Невозможно читать такие темы без слез!
Жах і годі...
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ для100pudov
а чому ’блінчики’,а не блинчики,або млинці?На якій мові ви розмовляєте?
так і розмовляю
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляNatali8377
автор, читаю ваші пости. Ви, як мінімум, не надто грамотна для ваших червоних дипломів.
Теж вважаю, що готувати чи не готувати - це вибір особисто кожної жінки.
Але інтелекту у вас мало, хоча б зважаючи на цю тему.

А от судити про інтелект по таких вихідних даних з вашого боку велика помилка. Тобто якщо вже відверто це відсутність інтелекту у вас. Але це ваша думка , яка має право на існування у вашій голові. І я свою висловила.
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляNatali8377

у нас в регіонах грамотні люди вміють добре розмовляти українською мовою. Так що не потрібно всіх однією міркою міряти.
Грамотні вміють добре а неграмотні не вміють добре. Ви дуже високоінтелектуальна людина. А ще, мабуть ,філолог і прикладну статистику вивчали. Бачу і дані у вас по західному регіоні свіжі є - тепленькі )))
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Все що написала в темі - правда. Та таку тему створила не млинцями похизуватись. Є більш вагомі у мене уміння .

Все , що хотіла я отримала. Дівчатка , дякую усім за участь.
100pudov• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф
так і розмовляю
ромовляти можна і так,а писати треба грамотно)))
Я-ваш шанс• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Дякую за розуміння.

Самоутвердитись же мають якось ці господині. Ну хоч так. Нехай
Их жаба давит, что не за что в кафе ребенка повести.... Я готовлю, муж ни фига не делает - деньги зарабатывает и все(((( даже сексом лень заняться. Все выходные - отдыхал бы и отдыхал лежа на диване... а мне хоца!!!
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ дляЯ-ваш шанс
беріть ініціативу в свої руки .і будьте більш наполегливі - вода камінь точить
автор Ниф_ниф • 24 мая 2015
Ответ для100pudov
комусь треба - мені ні
Виннипуховна• 24 мая 2015
Ответ дляNatali8377

це де?

хіба що на Львівщіні

в остальных регионах - это жестянская жесть

на Закарпатье, когда с аборигенами начинаешь говорить на украинском, они переходят на русский
Житомирщина - умереть, не встать ’коли були мали’
Черкащина - мундерки, напахнив, надухмів ...
Фисташковый кокец• 24 мая 2015
Ответ дляNatali8377

Та никада в жизни• 24 мая 2015
Ответ дляТрынди-брынди
Терпеть не могу суржик!!!! Ведь можно же говорить на русском или украинском..в конце то концов! Жлобство ’ пожарила блінчики’

Да! Это не суржик, а безграмотность! Прикрываются суржиком. Их же не учили в школе суржику. Противно читать таких авторов! ФУ!
Кнопкотык• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

ні , я вигнала - після родів , щось з гормонами і психікою було невпорядку

судя по тупой теме - так и не восстановились
Антонина матушка• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Если вы пишете с ошибками, это говорит не о том, что вы безграмотны или плохо учились в школе. И не о том, что вы плохо запоминаете правила. Это говорит о том, что вы мало читаете. А значит, речь идет об определённом уровне развития.
100pudov• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф
комусь треба - мені ні
Солнечный день• 24 мая 2015
М-да.Автор веселенька тьотка ).Дивно як взагалі таке чудо природи заміж вийшло.Мабуть таки дійсно файна зараза ))
Медсестричка• 24 мая 2015
Ответ дляНиф_ниф

Автор, а Вы супер-секси-леди?
автор Ниф_ниф • 25 мая 2015
Ответ дляМедсестричка

Автор, а Вы супер-секси-леди?
ні. я б так не сказала. я ефектна у мене є шарм. але я не вся така на каблуках з макіяжем і суконці) Але я висока з хорошою фігурою , довгими ногами і довгим волоссям. І головне - розумний вираз обличчя) Ну і погляд звісно
Стекловыжималка• 25 мая 2015
в чём героизм? тут все блинчики печь умеют, и не только блинчики)) другое дело - блинчики без сковороды и муки - это даааа, а так... банальность. абы себя похвалить.