Я щось трохи випала з колії. Прийшов рахунок за газ за квітень 1150 гривень, я ніби розбиралася, толком не розібралася звідки таке нарахування ( щось у мене не пішло 300 гривень), вчора поїхала у газконтору, а там черга на вулиці. Я думаю....виясняти, чи полюбому прийдеться платити? Дозвонитися туди теж не можу, навіть не знаю як тепер показники передати. Хто що чув? Платити будемо, чи може бойкотувати?
Кому там слова не давали• 26 мая 2015
Ответ дляАня_я
я каждый месяц первого числа делаю фото показаний счетчика, за март ( еще по 1 грн) они насчитали намного меньше, чем реально накрутили,чтобы в апреле по 3,6 накинуть побольше, пришлось ехать в горгаз и писать заявление, прикладывать фото - пересчитали
а как Вы доказали что фото сделано именно первого числа?
ПлюшкамиБалуюсь• 26 мая 2015
У меня пришла, на 1367 грн, я сняла показания ипоехала в контору а оказалось 345
Стоит поехать и перещитать.