Море Счастья• 30 мая 2015
У кого у діток х-образні ноги і косолапість починаю лікування в 2,5 р.
Поділіться досвідом в кого старші вже дітки чи пройшло пи умові що починаю носити правильне взцття і масажі і кальцій до того думали виходиться але ні))))
Рыжик-пыжик• 30 мая 2015
’правильне взуття’ і масажі-це пів діла. саме головне ЛФК. ми почали займатись у 2,5 р., зараз дитині 3,5 р., наразі змін немає
Матрёна• 30 мая 2015
А нам допомогло, ще крім масажів, правильного взуття почали ходити на танці. Дочці вже 5р. ніжки стали рівнесенькі.
Вот Она Я• 30 мая 2015
Ответ дляМоре Счастья
До лфк якіпроцедури відносяться дякую )
это лечебная физкультура)
Слабый пол• 30 мая 2015
в 8 лет ортопед сказал-что это все наследственность и покупая ортоп. обувь-тратите деньги зря
Просто Мария• 30 мая 2015
У меня в детстве был Х. Ничего не делали ничего особого не покупали. Переросла. У дочери был Х до школы.Всё делали, дорогущую обувь и обувь на заказ шили. Массажи, ЛФК. Ортопедический сад. Прошло так-же как и меня.
Прячусь от Всех• 30 мая 2015
Ответ дляПросто Мария
а у вас проблем со спиной нету?