28 марта в 12:08

Мирный план для Украины.

❗️Низка країн, включно з Україною, наразі обговорюють як досягти мирної домовленості, — Шольц

За його словами, миру в Україні можна досягнути у будь-який час.

Україна Online | Підписатись
показать весь текст
Ирина_Б_ 28 марта в 16:34
Ответ дляМаргариткаW
это называется словом: прокси-война.
загуглите.
ссылку не даю, почему-то от этого слова у местных хомячков сильно подгорает и жалуются как болезные
я знаю что это такое , благодарю)
5 4
Ирина_Б_ 28 марта в 16:35
Ответ дляYuljwa
А мне смешно, что вы переводите стрелки.
Не могут американцы как мировой гегемон просто отморозиться. Кому помогали? Польше, Британии, СССР даже трусы военные носили американские, Израиль, ФРГ и т.д.
Ничего не было - это чего именно?
Войны?
Вас расстраивает, что наша страна ещё существует?
ну разве что трусами , а некоторым даже булки привозили. Мы говорим о разном.
5 5
Yuljwa 28 марта в 16:40
Ответ дляИрина_Б_
ну разве что трусами , а некоторым даже булки привозили. Мы говорим о разном.
Да,вы уводите ответственность от главного виновного, непонятно зачем.
Зачем это всё параше?
Вот как мой 7летний сын, смотря на глобус, говорит я не пойму, это нелогично.
И у меня такой вопрос, зачем это пуйла?
Надеюсь, все не так запущенно и не будут рассуждений о защите русскоязычных и отодвигания границ НАТО.
8 5
Olga Zelenyak 28 марта в 16:59
Ответ дляYuljwa
Да,вы уводите ответственность от главного виновного, непонятно зачем.
Зачем это всё параше?
Вот как мой 7летний сын, смотря на глобус, говорит я не пойму, это нелогично.
И у меня такой вопрос, зачем это пуйла?
Надеюсь, все не так запущенно и не будут рассуждений о защите русскоязычных и отодвигания границ НАТО.
Все не то что запущено, там уже шиза.
Судя по комнатам в соц сетях россияне за 2 года войны прошли «эволюцию» от спецоперации на упреждение непонятно чего до войны против Украины, которая на них напала. Поэтому ответ на вопрос зачем это им? Ну как зачем? Защищаться от Украины, которая напала.
15 4
Nata2907 28 марта в 17:10
А у мене от таке незвичне питання. До тих, хто за кордони 91. Ну от давайте пофантазуємо. Ми перемогли ! Не знаю вже, чим і як. Ну перемогли. Далі що робити будемо ? Хто країною управляти буде ? Оці ворюги і бандити чи хто? Чи може є кого вибрати і є впевненість, що той інший почне не красти, а воєнку нарощувати і дбати про майбутнє не карманів своїх, а країни? Мені здається, що ми дійшли вже до того, що самі не зможемо справитися і прийдеться все одно до когось під крило проситися. Ну або ж і далі так жити в гів...і, пробачте
Сонная Сова 28 марта в 17:27
Ответ дляNata2907
А у мене от таке незвичне питання. До тих, хто за кордони 91. Ну от давайте пофантазуємо. Ми перемогли ! Не знаю вже, чим і як. Ну перемогли. Далі що робити будемо ? Хто країною управляти буде ? Оці ворюги і бандити чи хто? Чи може є кого вибрати і є впевненість, що той інший почне не красти, а воєнку нарощувати і дбати про майбутнє не карманів своїх, а країни? Мені здається, що ми дійшли вже до того, що самі не зможемо справитися і прийдеться все одно до когось під крило проситися. Ну або ж і далі так жити в гів...і, пробачте
У них на то фантазии не хватит и понимания . Там ура до последнего и кордоны 91, ну или хотя бы Крым. А по сути что со страной будет потом или что с людьми, то там глухо.
11 10 4
LudaSHS 28 марта в 17:33
Ответ дляСкажена Бджілка
Цікаво, чому ж ми не такі молодці на третьому році війни повномасштабної? Всі нам винні. А коли ж ми будемо робити свою зброю. Не *издити, а робити.
Я тут про це пишу з 2014. Про своє впк, бо я з тих хто вірив, що раша далі піде.
Чому.?
Гром, сапсан, стугна, нептун, чому не розвили далі? Чому зараз трохи тільки

До речі

У Криму збитий ворожий Су-35С.
7 3 2
ok1904 28 марта в 17:40
Ответ дляLudaSHS
Я тут про це пишу з 2014. Про своє впк, бо я з тих хто вірив, що раша далі піде.
Чому.?
Гром, сапсан, стугна, нептун, чому не розвили далі? Чому зараз трохи тільки

До речі

У Криму збитий ворожий Су-35С.
А ждунів і зрадників куди діти було?.
До 2014 осн замовник укр зброї- рашка, вони тут знають до гвинтика кожен завод, плюс зрадники-наводчики, всі пам´ятаємо влучання по Артему чітко в дах цехів де працювала зміна. Гучні заяви верхів то одне, а ті, хто втілював проекти в життя затягували процеси/проекти і намагалися не доводити до кінця(середній вік топів на заводах був 65+/-, згадаймо зрадника Богуслаєва, а таких не мало). Я Вам пояснювала на чому базуються мої висновки в цьому напрямку .
4 1
LudaSHS 28 марта в 17:40
Ответ дляok1904
А ждунів і зрадників куди діти було?.
До 2014 осн замовник укр зброї- рашка, вони тут знають до гвинтика кожен завод, плюс зрадники-наводчики, всі пам´ятаємо влучання по Артему чітко в дах цехів де працювала зміна. Гучні заяви верхів то одне, а ті, хто втілював проекти в життя затягували процеси/проекти і намагалися не доводити до кінця(середній вік топів на заводах був 65+/-, згадаймо зрадника Богуслаєва, а таких не мало). Я Вам пояснювала на чому базуються мої висновки в цьому напрямку .
Так и так сдают
То там то сям
Да 29.12.23 Кб Луч( .прилет( 😔☹️
Часть заводов заграницей, часть тут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3510290

Ну вот общая картина в мировых сми
https://www.washingtonpost.com/world/2024/03/20/uk...
ok1904 28 марта в 17:43
Ответ дляLudaSHS
Так и так сдают
То там то сям
Да 29.12.23 Кб Луч( .прилет( 😔☹️
Часть заводов заграницей, часть тут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3510290

Ну вот общая картина в мировых сми
https://www.washingtonpost.com/world/2024/03/20/uk...
Не зацікавлене було старе керівництво заводів. Їм пофіг, вони десятиліттями не оновляли елементну базу цехів. Не буду писати де, наче ж завод серйозний, а в цехах обладнання 70х років, воно конкурентні роботи виконає?

І ще дуже дивна схема фінансування держ.замовленнь, от лиш поміняли законодавство в цьому напрямку.
LudaSHS 28 марта в 17:47
Ответ дляok1904
Не зацікавлене було старе керівництво заводів. Їм пофіг, вони десятиліттями не оновляли елементну базу цехів. Не буду писати де, наче ж завод серйозний, а в цехах обладнання 70х років, воно конкурентні роботи виконає?

І ще дуже дивна схема фінансування держ.замовленнь, от лиш поміняли законодавство в цьому напрямку.
Оксана, я не знаю про какой ты завод у меня спрашиваешь. И что там с оборудованием. Не в курсе

Я могу оперировать только инфой со сми общей, палить цехи/ мелкие производства/ то что внутри страны у нас- нельзя.

Мы ж дрон ’Лютий’ создали за год, он по Нпз попадал.
Наша Магура дрон морской, чистит Черное море.
Но больше надо мины, снаряды, в Вп статья.
Кстати они написали про новую ракету 640 км нашу. Выше ссылка.

Про 2014 год я писала т к тут приносила в Военные темы тогда статьи, Кб Луч занимался Турчинов. Смотрела их выставки, в фб были много статей наработки и понятно Южмаш.
LudaSHS 28 марта в 17:49
Кстати рашисты. достают тех, кто делает на заказы и зарубежом.
Сколько было нападений на директора такого завода в Болгарии
ok1904 28 марта в 17:50
Ответ дляLudaSHS
Оксана, я не знаю про какой ты завод у меня спрашиваешь. И что там с оборудованием. Не в курсе

Я могу оперировать только инфой со сми общей, палить цехи/ мелкие производства/ то что внутри страны у нас- нельзя.

Мы ж дрон ’Лютий’ создали за год, он по Нпз попадал.
Наша Магура дрон морской, чистит Черное море.
Но больше надо мины, снаряды, в Вп статья.
Кстати они написали про новую ракету 640 км нашу. Выше ссылка.

Про 2014 год я писала т к тут приносила в Военные темы тогда статьи, Кб Луч занимался Турчинов. Смотрела их выставки, в фб были много статей наработки и понятно Южмаш.
Я не питаю за завод, я кажу, що побачив на власні очі мій чоловік на одному з заводів: на зношеному обладнанні 70х років працювати не годиться, а керівництво не оновлювало базу елементну десятиліттями, зате на ворожих замовленнях добре жили до 2014.
LudaSHS 28 марта в 17:52
Ответ дляok1904
Я не питаю за завод, я кажу, що побачив на власні очі мій чоловік на одному з заводів: на зношеному обладнанні 70х років працювати не годиться, а керівництво не оновлювало базу елементну десятиліттями, зате на ворожих замовленнях добре жили до 2014.
Так раша тут не только у богуслаева.
Часть южмаш
А еще с времен Николаевского кораблестроительного, выжимали все . С одной стороны разрушали впк, уничтожали советское, с другой стороны - нвраьотки забирали и через своих в сбу, во власти - делали черную работу.
ok1904 28 марта в 17:54
Ответ дляLudaSHS
Так раша тут не только у богуслаева.
Часть южмаш
А еще с времен Николаевского кораблестроительного, выжимали все . С одной стороны разрушали впк, уничтожали советское, с другой стороны - нвраьотки забирали и через своих в сбу, во власти - делали черную работу.
Я не за Богуслаєва , не про южмаш кажу, заводів багато тут .
Чула що Коломойський здав нашу ракетну програму...тому ми без ракет
1 1
LudaSHS 28 марта в 17:55
Ответ дляok1904
Я не за Богуслаєва , не про южмаш кажу, заводів багато тут .
Чула що Коломойський здав нашу ракетну програму...тому ми без ракет
Про ракетную писал Бутусов в 2020/21
Там много статей на Комерсанте и цензоре
ok1904 28 марта в 17:58
Ответ дляLudaSHS
Про ракетную писал Бутусов в 2020/21
Там много статей на Комерсанте и цензоре
За Беню з Франції інфа була.

Іноді нашим повірити-себе обманути
LudaSHS 28 марта в 18:03
Завило
Курвят
3 1 1
LudaSHS 28 марта в 18:07
Приштыреные шизоиды

’Організація під назвою «Всемирный русский народный собор», в якій головує патріарх РПЦ Кирил Гундяєв, оголосила війну проти українців «священною».

Збіговисько цієї «православної» організації, на якому Гундяєв виступив, ухвалило «наказ» до російського народу.

Фактично оголошено новий етап війни проти України, під назвою «священною», з метою захоплення всієї території сучасної України та знищення українців, як нації, як держави, як етносу, якого треба позбавити ідентичності.

Маніфест вбивць.

Цей «наказ» московсько-ФСБшних попів чітко лягає в вислів путіна, що «війна з Україною стає головним завданням для всіх росіян».
5 2 2
nabludatel 28 марта в 18:09
Ответ дляРойЛеля
❗️Кремль готується до великого наступу на фронті, — The Economist

📍Здатність України стримати російський наступ цього разу виглядає менш впевненою, ніж минулого року. Саме тому Києву необхідно терміново мобілізувати більше людей і побудувати більш надійну лінію оборони.
📍Україна дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій. Оборону треба було будувати раніше, а зараз залишається ’тільки молитись, щоб не було надто пізно’.
📍В Україні все ще сподіваються на новий контрнаступ ЗСУ і бояться думки, що поточна лінія фронту ’може перетворитися на щось дуже схоже на новий кордон’, але зараз небезпека настільки велика, що такий ’кордон’, — це найменш поганий варіант для початку мирних переговорів.

Це тринда якась.
Вже путін не піде на мирні, нафіга воно йому. В нього все повільно, але впевнено йде за планом
А втрата НПЗ, кораблів і літаків цей план теж включає?
РойЛеля 28 марта в 18:16
Ответ дляnabludatel
А втрата НПЗ, кораблів і літаків цей план теж включає?
Без втрат ніяк
2 1
сами знаете кто 28 марта в 18:40
It’s time we talked about the fall of Kyiv

https://www.thetimes.co.uk/article/its-time-we-tal...
vihola 28 марта в 18:42
Ответ дляLudaSHS
Приштыреные шизоиды

’Організація під назвою «Всемирный русский народный собор», в якій головує патріарх РПЦ Кирил Гундяєв, оголосила війну проти українців «священною».

Збіговисько цієї «православної» організації, на якому Гундяєв виступив, ухвалило «наказ» до російського народу.

Фактично оголошено новий етап війни проти України, під назвою «священною», з метою захоплення всієї території сучасної України та знищення українців, як нації, як держави, як етносу, якого треба позбавити ідентичності.

Маніфест вбивць.

Цей «наказ» московсько-ФСБшних попів чітко лягає в вислів путіна, що «війна з Україною стає головним завданням для всіх росіян».
А тут з ними тільки миритись зібрались.
3 2
Мелитрисса 28 марта в 19:15
Все войны заканчиваются переговорами, вопрос когда и на чьих условиях.
Оха 28 марта в 19:23
Ну вырвано же из контекста... Мир может наступить в любой момент, Путину достаточно лишь вывести войска (как-то так он сказал).
Oksania_mama 28 марта в 19:57
Ответ дляNata2907
А у мене от таке незвичне питання. До тих, хто за кордони 91. Ну от давайте пофантазуємо. Ми перемогли ! Не знаю вже, чим і як. Ну перемогли. Далі що робити будемо ? Хто країною управляти буде ? Оці ворюги і бандити чи хто? Чи може є кого вибрати і є впевненість, що той інший почне не красти, а воєнку нарощувати і дбати про майбутнє не карманів своїх, а країни? Мені здається, що ми дійшли вже до того, що самі не зможемо справитися і прийдеться все одно до когось під крило проситися. Ну або ж і далі так жити в гів...і, пробачте
Ну у вас суто жіночий патріархальний підхід ’ой, я така маленька, дурненька, візьміть мене хтось і зробіть щось!’

Але в Україні більшість жінок ’коли у мене руки в боки, то мені пофігу, на якому вухі в тебе тюбетейка!’
4 4
Camomile-Anna 28 марта в 20:02
Ответ дляХитрый Лис
Ок, а какой смысл в обсуждении мирного плана, если в этом обсуждении не участвует раша?
Ну решат они, придумают ’шикарный план’, а Раша скажет’со мной ничего не обсуждали, я ничего выполнять не буду’ и будет права
Или это так, изображение бурной деятельности
Дае есои рашка вступит в переговоры и даде если все подпишет, то ...все равно не будет выполнять договоренности. Ее можно только силой
3 2
LudaSHS 28 марта в 20:25
Еще новость прочла

’ ФСБ по официальным каналам получила разведывательную информацию от ЦРУ о подготовке новых терактов на территории россии.

Источники не раскрывают, какие именно данные передали американцы, однако говорят, что на этот раз информации больше, чем это было перед бойней в «Крокусе».

Американцы настаивают, что за терактами стоит ИГИЛ. И за первым, и за последующими.

Разведка США сообщила о подготовке минимум трех новых нападений.

В связи с этим американцам рекомендуют покинуть россию.’’
теле фон 28 марта в 20:35
Ответ дляLudaSHS
Еще новость прочла

’ ФСБ по официальным каналам получила разведывательную информацию от ЦРУ о подготовке новых терактов на территории россии.

Источники не раскрывают, какие именно данные передали американцы, однако говорят, что на этот раз информации больше, чем это было перед бойней в «Крокусе».

Американцы настаивают, что за терактами стоит ИГИЛ. И за первым, и за последующими.

Разведка США сообщила о подготовке минимум трех новых нападений.

В связи с этим американцам рекомендуют покинуть россию.’’
ох вы здесь до сих пор?! ярая форумщица!) а вы русская или украинка?
5 4 1
ok1904 28 марта в 20:42
Ответ длятеле фон
ох вы здесь до сих пор?! ярая форумщица!) а вы русская или украинка?
Киянка вона.