Сегодня меня впервые назвали бабушкой. Мне 38.

Что делать?
показать весь текст
5 5 4
Успокойся_Успокойся 13 апреля в 01:24
Ответ дляМаурита
От і логічно ж все у цьому ряді, а я не уявляю себе бабусею зараз, я досі трохи інфантильна, хоч сину і 18 скоро. Він в мене такий правильний, що мені це не загрожує найближчим часом, на днях тут зарядив про те, що лего заказати хоче 🤣, от в кого він такий )), втім я не проти поки не бути бабусею
Вряд-ли парень в таком возрасте захочет детей) дочка сестры родила в 19 почти, но мужу 30
Дуболом 13 апреля в 02:39
Я на площадці сказала чоловіку ,,яка активна у вас онучка,,. Виявилось що це його дочка. Відчула себе незручно. Але у моє виправдання, тій парі було біля 50 років, тому для мене логічно що це бабця і дідусь трьох річної дівчинки.
ВЫВсеВрете 13 апреля в 22:48
Ответ дляВельшановна
В 38?
Мене вперше назвали бабою в 28 якісь сільські старі чувирла, я йшла з сином 2 років, а вони спитали типу я мама чи баба. І запропонували малому закурити.
Ну буває у людей інше бачення в силу якихось порушень) ну баба так баба))