Кто может помочь советом или опытом поделится ??? Отец стал случайным свидетелем кражи....вызвали в суд,он не пошел типо город маленький зачем мне лишние проблемы,пришла 3я повестка в суд он пошел. Через месяц пришел ВИТЯГ ,о том что наложен арест на движимое иммущество, из-за штрафа неоплаченного....(((( Родители в тихом шоке с одной пенсией...Можно ли оспорить? и Какой порядок?
Інша стаття визначає лише 8 поважних причин, коли особа може не прибути на виклик.
Зокрема, поважними причинами неприбуття особи на виклик є: затримання, тримання під вартою або відбування покарання; обмеження свободи пересування внаслідок дії закону або судового рішення; обставини непереборної сили (епідемії, військові події, стихійні лиха або інші подібні обставини); відсутність особи у місці проживання протягом тривалого часу внаслідок відрядження, подорожі тощо; тяжка хвороба або перебування в закладі охорони здоров`я у зв`язку з лікуванням або вагітністю за умови неможливості тимчасово залишити цей заклад; смерть близьких родичів, членів сім`ї чи інших близьких осіб або серйозна загроза їхньому життю; несвоєчасне одержання повістки про виклик; інші обставини, які об`єктивно унеможливлюють з`явлення особи на виклик.
Детальніше читайте на УНІАН:
почитайте законы! А потом вопросы, почему мы так живем???
Детальніше читайте на УНІАН:
Ответ дляumrka1602
нет,мама получала,он на работе был в эти днина неофициальнойработе, ноесть свидетели
штраф прийдеться платить, нужно было когда повестки приходили сразу звонить и говорить, что не приду, так как......и желательно бумажку с работы, хоть и не официальной приносить! а так, по закону он уклонялся от обязанностей свидетеля, вот итог...