купила мужу шорты
https://www.kidstaff.com.ua/tema-13963258.html
торг трошки можливий??
ответ для knopochkaO
12 июня 2015 (13:01)
Прошу прошения ))) к сожалению нет , они идеальны ))
вчера получила посылку , шорты грязные, карманы черные, а между ног вытерто...
пишу
ну что писать отзыв или решим мирным путем, возвращайте мне деньги, а я вам шорты, они не соответствуют вашему описанию(((
сегодня 10:47
Vasyaua1
Пишите что хотите )(( я не согласна !!!
Вот и рейтинг высокий((((
торг трошки можливий??
ответ для knopochkaO
12 июня 2015 (13:01)
пишу
сегодня 10:47
Vasyaua1
Пишите что хотите )(( я не согласна !!!
Вот и рейтинг высокий((((
Ответ дляМечты сбываются
вот как можно продавать грязную вещь....
сама понять не могу, как можно вообще такое продавать(((
новые на рынке от 400грн думала сэкономлю)))) ну состояние ж идеальное указано....
Ответ дляМечты сбываются
на заднем кармане еще есть полоски от автомобильного масла, похоже на такое(((
Ответ дляПАТРИОТ
такое впечатление что 2 разные вещи там в объявлении как новое почти а у вас на фото как просто тряпка .как по мне фото были сделаны за долго до продажи
зроблю вечером фото, якщо захочете глянете ((
Ангелиночка31• 17 июня 2015
Я дитині нові босоніжки купила без дефектів і отримали без однієї застібки.Добре що у нас були схожі минулого року і я застібку перечепила,а так даремно б лежали.Таке враження що останнім часом тут все більше продавців хочуть ’впарити’ покупцям все що їм непотрібне і завжди ’без дефектів’.
Ответ дляАгатаХристя
100 %
не було вказано(( та яке повернення, якщо вона ігнорує мої повідомлення, шорти вже вистірала - побачу результат коли висохнуть(((
Ответ дляОбнимашкина
Ой, ну бач яка - як за грошима - то читала, а тепер навіщо
Подивіться таку темку - там багато цікавого, способи впливу на шахраїв зокрема https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1014241
Ответ дляАгатаХристя
Ще
я вже якщо чесно заморилась з такими боротись, вплинути ніяк не можна тут написала, щоб інші дівчатка не звертали увагу на високий рейтинг у продавців((((((
Ответ дляОбнимашкина
Ну що казати - ціна совісті Вашого продавця невелика. До ЧС її вже позаносили дівчатка. Напишіть відгук в гостьовій з посиланням на цю тему. Кому треба - перечитають та втримаються від покупки, я так гадаю. Якщо продавець не хоче більше ніяких продажів на сайті - то нехай не вертає гроші - все в її руках.
Ответ дляАгатаХристя
ось ще фото ідеальних шортів
Ответ дляпьЯНА
За що там 250 грн віддавать?
ну так вказано було ідеальні шорти, у нас від 400грн нові, я й подумала, що трохи зекономлю ще на якусь футболку буде, якщо ідеальні значить ну хоть матня ціла а не покашлатяна((((
Ответ дляОбнимашкина
В секонді речі кращі! Співчуваю) Ну я думаю що так зароблені гроші коресті не принесуть
Ответ дляпьЯНА
knopochkaO
вы считаете, что шорты идеальны???
сегодня 00:30
Vasyaua1
Для б/у ))) да ))) купленные в прошлом году за 500 гр ,
вы считаете, что шорты идеальны???
сегодня 00:30
Vasyaua1