Аноним Завхоз• 24 июня 2015

Порадьте хорошу, але стійку підводку для очей тільки не гелеву)

Я користуюсь підводками, але через деякий час вона або осипається, або перебиває на повіку У мене жирна шкіра і повіка також страє такою, тому треба стійку підводку. Були і гелеві, але у користуванні - не моє(
Можливо хтось має свою любиму стійку і НЕДОРОГУ підводку і порадить мені її, буду вдячна))
Стопудова• 24 июня 2015
ван дэй тату
vladlenka• 24 июня 2015
Artdeco
Пенек Возмездия• 24 июня 2015
Malva даже смывается с трудом
Не стесняюсь• 24 июня 2015
Супер стойкая от Эйвон
КлараЦеткин• 24 июня 2015
У меня тоже жирная кожа. Но если красить на базу под тени плюс нюдовые тени плюс любая подводка, то стойкость на весь день. И тени можно любые, и подводку самые недорогие. Мне нравятся в маркерах буржуа и черная лэтуаль. База вот эта http://irecommend.ru/content/neobkhodimaya-prosloi...
автор Аноним Завхоз • 24 июня 2015
Ответ дляПенек Возмездия
Malva даже смывается с трудом
Дякую, я чула про неї.Тільки що прочитала відгуки.Мабуть куплю її.
Пенек Возмездия• 24 июня 2015
Есть с узкой кисточкой, а есть с толстой конусообразной. У меня с тоненькой, стрелки получаются просто супер, мне нравится
автор Аноним Завхоз • 24 июня 2015
Дякую Вам дівчата,я знала куда звертатись
Бибер-анонимер• 25 июня 2015
Жирные веки нужно обезжиривать, можно просто пудрой. Я вместо подводки пользуюсь тенями от Мейбелин ’колор тату’(наношу кисточкой).
из желе я• 25 июня 2015
>>>>>>має свою любиму стійку і НЕДОРОГУ підводку
Gabriella Salvete !
EcoGarmoniya• 25 июня 2015
я наношу минеральную пудру, а потом каджал) держится нормально
автор Аноним Завхоз • 26 июня 2015
Ответ дляПенек Возмездия
Malva даже смывается с трудом
Шукала не можу найти(( Хотіла б з тоненькою кісточкою ..але
автор Аноним Завхоз • 26 июня 2015
Сьогодні придбала підводку Malva за 53грн, надыюсь не підведеВсім дякую