Admin• 15 июля 2015

Военные действия на востоке Украины - единая тема!

Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.

Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.

Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.

Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.

За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.

Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.

Спасибо за понимание.
19928 0
Angelis• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

ого, тобто ви закликаєте відмовитись від наших територій? Живете сьогоднішнім днем, думаєте наші внуки правнуки через 150 років нам подякують?

Взагалі почитавши останні сторінки в мене когнітивний дисонанс - одні пишуть - від Донбас злили, на Донбас забили, його не хочуть повертати, ЦЕ ЗРАДА. Інші пишуть - Донбас хочуть повісити нам на шию, нащо його повертати, ЦЕ ЗРАДА. При чому протиріч не бачать і виступають єдиним фронтом проти зрадливої влади))))
я вам поясню ход своих мыслей - если бы донбасс был полностью освобожден от рос армии, то конечно его надо возвращать, но в данной ситуации - эта территория просто напичкана оружием, вы хоть представляете насколько? вы представляете что за люди сейчас там - кадровые рос военные, бывшие зеки с оружием, насильники и убийцы, и это всё добро мы принимаем обратно, кормим и тащим в парламент, какие у вас прогнозы?
вы с западной украины? вам хорошо,
а я не совсем чтоб далеко живу и думаю про свою жизнь в перспективе, у меня есть маленький сын, и мне становится страшно чем всё это может обернутся через ннн-ное количество времени

Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляОль_Вія
Кататися по землі без причини, то погана ознака) де ви прочитали про відмову? Є закон про тимчасово окуповані території) де чітко все розписано) І рез нема військової потуги повернути їх назад - значить, як це зробили розумні держави) ці території ізолюються і робляться кроки в міжнародних судах для їх повернення)

Як де? Кадріль пише, що Україна відмовляєтесь від цих територій))))
Оль_Вія• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

Я про це можу спитатись в місцевої громади, якщо вона його вибере. Якщо вибере, то буде жити з таким мером. Не бачу проблеми, пора вже брати відповідальність на себе, а не кивати на когось іншого. Що вибрали то маєте. Хочете терпіти злочинців в своєму місті чи селі на посадах, то терпіть.

Це ж треба))) тобто, як ’громада’ вибере моторолу чи захарченка, чи а-ля Чикатила депутатом ВР чи т.п., Ви теж не будете бачити проблеми? і Вас абсолютно не хвилюватиме чого у діючих правоохоронних органів до таких осіб нема претензій?
про те, що Ви не будете питати діючого міністра) чому протизаконні дії таких осіб не розслідуються і вони не притягаються до відповідальності згідно чинного законодавства - я вже зрозуміла)))
kadril• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

А Ольвія тут переконує, що ці території аки ’гнилий кусок’ хочуть повісити на шию України. Мене трохи дивує, чому ви в неї цей момент не уточнюєте)))

ну так и делают) вешают на шею Украине гнилой кусок, вопрос кто делает и почему7
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляОль_Вія

В цьому і суть місцевого самоврадування, яке ми всі так відстоюємо. Виберемо зека, буде мер зек, виберемо злодія, буде злодій. Якщо система не може профільтрувати такі кадри, то в чому проблема зробити це людям?
Руся_1• 06 октября 2015
Не хочеться щоб було в нас, як в східного сусіда, де все знищувалось ’втіхаря’. Саме тому треба розвиватись , а не деградувати, як в них...
Придя впервые после летних каникул в РГБ, я подивился странной пустоте справа от знаменитой мраморной лестницы.
А где же первая половина каталога книг, та, что покрывала период с 1940 по 1980 год? О том, что с каталогом что-то не то, догадался по их ускользающим взглядам, по уклончивым их ответам. Это уж потом, когда я узнал правду, они мне шепотом говорили: ’Мы полностью на вашей стороне — но мы боимся, нас ведь, чуть что, увольняют’.
Летом, втихую, не спросив мнения читателей, никому ничего не сообщив, руководство РГБ физически уничтожило сводный каталог, не сняв с него копии.
Подробнее: http://www.kommersant.ru/doc/2816493
kadril• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

У вас свой оригинальный стиль прочтения чужих постов)).
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляkadril

так вішають чи відмовляються? я вже зовсім з вами розгубилась?))
Оль_Вія• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

я відповідаю за себе))) і допускаю, що Кадріль, як людина з епіцентру подій, може дещо гостріше сприймати все) але те, що вона багато більше за нас знає і бачить - безсумнівно)))

goroschinka• 06 октября 2015
Ответ дляМандолина Бу

через Волноваху и Донецк
То есть без проблем на кпп Волноваха, дальше на Денецк? Спасибо
Angelis• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

ещё раз напишу - вешают, но в данной ситуации надо отказаться
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляОль_Вія

тобто ви з нею пишете протилежні речі, але протиріччя не бачите. Більше питань не маю.
Оль_Вія• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

Не переводьте стрілки) не про самоврядування йдеться) тобто, те що система, яка живе за наші податки) не може, а вірніше, не хоче виконувати свою роботу Вас абсолютно не бентежить? Тоді навіщо вона така? Ви згідні іі терпіти і миритися?
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляAngelis
Удалено администрацией...
kadril• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

Вам как и нам понадобится больше воображения для прогнозов, может остановитесь на действительных фактах: оккупированная территория год влияет на страну и политически, и экономически.
Руся_1• 06 октября 2015
Чого ж так рассея боїться, може правди... Простіше всього крикнути ’бандери йдуть’ і частина регіону одразу влаштує істерію...
Архіви спецслужб у Криму й на Донбасі пограбовані - голова Архіву СБУ.
Архіви СБУ з окупованих територій Криму й Донбасу не були вивезені.Він припустив, що частина з них цілком імовірно могла бути знищеною. Окупанти прагнуть не допустити того, щоб українці знали свою правдиву історію, а послуговувалися нав’язаними міфами. Документи з архівів СБУ Донеччини і Луганщини виставляли на продаж в мережі, зокрема, на aukro. http://hromadskeradio.org/gromadska-hvylya/na-aukr...
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляОль_Вія

Ви мені написали про кандидата в мери? Чи не ви? А мер в нас хто? Місцеве самоврядування.
Якщо не можете повпливати на загальноукраїнському рівні на ситуацію, то впливайте на своєму місцевому. І все.
Треба передати повноваження на місця і не потрібно буде кивати на Київ, а піднімати дупи і будувати щось в себе на місці.
Angelis• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана
Удалено администрацией...
вы отвечаете за свои слова или написали не подумав?
давайте тогда термин сепаратизма в студию или попридержите немного свою речь, прежде чем сыпать обвинениями, я хочу чтоб люди отвечали за свои слова
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляkadril

Скажіть чітно свою позицію, як зробила Анджеліс - ви за те щоб Донбас прийняли з тим що є, чи за те, щоб віддділили і ізолювали.

Ксюша-Ксюшенька• 06 октября 2015
а разве ’изолировали’ и ’отделили’ не одно и то же?
не по смыслу слов конечно, а по перспективе
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляAngelis

Я теж хочу, щоб відповідали. Ви закликаєте відмовитись від шматка української землі і не вважаєте це сепаратизмом?
Оль_Вія• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

Знову перекручуєте) у мене було питання: у правоохоронної системи нема питань і претензій до сепаратиста, який спокійно балотується в мери на території України) пропонувала Вам запитати про це в пана міністра МВД, о мене нема в ФБ) а Ви переводите стрілки на місцеве самоврядування) при чім функції правоохоронних органів до самоврядування - теж загадка.
kadril• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

только если попросите) (приказы не выполняю) и только после того как Вы сама ответите на все эти вопросы.
Руся_1• 06 октября 2015
Сегодня на одном из форумов дружественной для Северной Кореи страны прочитал буквально следующее: ’Война СССР с Финляндией - это война за территории, которые исторически принадлежали России’. Тогда в один из не очень прекрасных дней в воздух была поднята советская авиация, и она изрядно разбомбила Хельсинки. Было очень много жертв. Международная общественность резко осудила этот налет (выразила обеспокоенность). В ответ на эту критику нарком иностранных дел СССР, Вячеслав Молотов официально заявил, (в легкие воздух)...советская авиация не бомбит финские города, а сбрасывает гуманитарную помощь страдающему от голода населению. Гумконвой, чего тут непонятного? http://www.istpravda.com.ua/blogs/2015/06/3/148356...
Оль_Вія• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

де ви побачили заклик відмовитися? Від Криму, так розумію, відмовитися можна і протесту нема?
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляОль_Вія

я вам вище написала, якщо в нас така погана система правоохоронних органів, то громаді нічого не заважає взяти транспаранти і донести до всіх, хто є хто на виборах. І не вибирати зека, сепаратиста і злодія. А вибрати нормальну людину. А не сидіти в фейсбуці і нити. Це нічого не змінить.
Міражана• 06 октября 2015
Ответ дляAngelis
фото
Удалено администрацией...
Міражана• 06 октября 2015
цікаво цитати вставились( перша цитата Ольвії, а друга Анджеліс.
Оль_Вія• 06 октября 2015
Ответ дляМіражана

ще раз, при чому тут вибори, коли йдеться про невиконня посадових обов’язків? Тобто, Ви за те, щоб злочинці розгулювали вільно до тих пір, поки не підуть на вибори? а люди не проголосують) і злочинці можуть і далі розгулювати вільно?
kadril• 06 октября 2015
кто следит как у Нади Савченко дела? новости есть?