Admin• 15 июля 2015

Военные действия на востоке Украины - единая тема!

Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.

Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.

Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.

Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.

За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.

Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.

Спасибо за понимание.
19928 0
Papaуа• 14 октября 2019
19741
Від всього серця вітаємо наших захисників Украіни зі святом!
Щира подяка вам від нас. народу України за вашу відвагу і сміливість!
Побажаємо вам всього найкщащого , ви цього заслуговуєте, ви даруєте нам, українцям, життя.
Papaуа• 14 октября 2019
19742
У нас відважні воїни: зупиняти російську агресію - треба мати хист.
М_и_л_а_• 01 ноября 2019
19743
Ответ дляжелезный занавес
Або «розум»
Papaуа• 06 декабря 2019
19744
Шановні наші захистники!
Вітаємо вас зі святом, одночасно дякуємо вам за наш захист від російської агресіїї!
Vlada-Maria• 18 декабря 2019
19745
Вітаю шановне товариство! Слава Україні!
Нехай Святий Миколай принесе Україні мир, протилежний тому, про який мріють мизаміри і любителі ’руЗЬкого міра’!
kirpichenko• 19 декабря 2019
19746
Vlada-Maria• 31 декабря 2019
19747
Українці і україночки! Вітаю з прийдешнім Новим Роком! Нехай в старому році лишиться все погане, а Новий принесе тільки хороше. Щоб вся цвіль ядуча зникла з тіла України, запанував справжній, український, мир і наша земля розквітла! Здоров’я, добробуту, везіння, любові і шани в сім’ях, щастя і удачі! І нехай ’Все буде Україна!!!’
З Новим Роком!
frolik• 02 января 2020
19748
З Новим Роком!
annashahan• 05 января 2020
19749
Щиро вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай все у вас буде гаразд! Нехай мир Божий панує у наших серцях, у наших домівках, у нашій славній Україні!
Metelitsa• 15 января 2020
19750
Х Новии роком!!!
Metelitsa• 15 января 2020
19751
Тобто: З НОвим роком. Оце-то помилок наробила)))))
ona3233• 18 февраля 2020
19752
Сегодня в 5 утра российские войска атаковали украинские опорные пункты в районе Золотого, в настоящий момент на 8.00 идет непрерывный тяжелый бой с применением всех видов оружия, включая артиллерию калибра 152 мм, минометы 120 мм. Противник на широком фронте накрывает боевые порядки 72-й и 93-й механизированных бригад в районе участка разведения Золотое-Орехово-Новотошковка. На одном из опорных пунктов был ближний бой с российской штурмовой группой. Наша артиллерия открыла ответный огонь, подтягиваются резервы.

Таких широкомасштабных боевых действий на фронте не было с 2018-го года.
ШумелкоМышь• 27 февраля 2020
19753
Ответ дляona3233

Российские Войска??))))
annashahan• 02 марта 2020
19754
З весною всіх вас, дорогі мої укропочки та бандеровки Як там справи поблизу фронту? Поскільки нам очі замилюють кожен раз новими приключками, то всі ведуть себе, наче і справді мир в очах ,,,ла побачили. Може поки Ердоган ихтамнєтов мочить, то хоч у нас присіли? Чи то лише моя мрія? 6років вже, блін((((((((6 років ми оплакуємо наших героїв... Вже не чути славняУкраїни, рідко чути Героям слава! А я кажу - смерть ворогам! Україна понад усе!
Инеска К• 02 марта 2020
19755
Ответ дляannashahan
Papaуа• 08 марта 2020
19756
Сьогодні бойовики обстріляли Мар´їнку, поранено місцевого жителя.Українські військові надали допомогу пораненому чоловіку.
annashahan• 08 марта 2020
19757
Ответ дляжелезный занавес
Коли ж кінець нашим втратам? Невже замало пролито крові?
Papaуа• 08 марта 2020
19758
Ответ дляannashahan
Така стратегія у росії- вибивати український народ.
Як на фронті,так і в тилу.
Papaуа• 09 марта 2020
19759
Засудять таки російських терористів та російське командування за збиття боінгу?
Тутточки• 13 марта 2020
19760
Ответ дляжелезный занавес
Як на фронті,так і в тилу.
А зачем России убивать украинцев? Почем раньше не убивали?
Натусик Я• 13 марта 2020
19761
Ответ дляТутточки
Всегда убивали- и голодомор и в Сибирь и расстрелы.
Papaуа• 13 марта 2020
19762
Ответ дляТутточки
і раніше вбивали і зараз, краще вам у них і запитати, якщо вони зможуть дати якусь відповідь.
Papaуа• 13 марта 2020
19763
Завтра, 14 березня, день добровольця.Не забудьте привітати наших захисників , це їх день.
Завдяки російській агресіїї людина проявляється.Якби не не добровольці, російська навала просунулася б на ще більшу територію, жахливо це уявити.
Papaуа• 14 марта 2020
19764
Перший бальон добровольців було сфоромовано якраз 14 березня 2014 року.
Перші відважні 500 чоловік були згодні захищати рідну землю від російської агресіїї.
Зараз триває трансляція відзнаки такої дати з Києва, приємно подивитися на наших захистників, а також буде автопробіг, будуть урочистості з будинку офіцерів, а ми повинні пам´ятати про тих, хто і зараз на фронті.
З днем добровольця!
Papaуа• 14 марта 2020
19765
Україна понад усе!
Papaуа• 14 марта 2020
19766
Як згуртовано, святково , патріотично, молодці !
frolik• 20 марта 2020
19767
Ответ дляжелезный занавес
Сподіваюсь на це.
ШумелкоМышь• 21 марта 2020
19768
Ответ дляжелезный занавес
Україна понад усе!
Удалено администрацией...
annashahan• 04 апреля 2020
19769
Ответ дляжелезный занавес
Україна понад усе!
І це істинно так!!!
lia-lia• 13 апреля 2020