Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.
Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.
Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.
Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.
Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.
Спасибо за понимание.
- провокации, хамство;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
Спасибо за понимание.
В этом году особенная весна.
Простите меня , я немного рада, что не будут носить дедов на палке ...
И сегодня тот день, когда мои близкие тихо вспоминали войну, и плакали....
Простите мои родные, за то что так же гордимся вашим подвигом и не готовы радостно кричать ’ПАбеда ’ , и смотреть салюты ...
Сегодня день памяти, а не радости....
annashahan• 18 августа 2020
Вітаю всіх! Просто будьте здоровими! Про щастя всім мовчу, бо це неможливо. Йде війна і багато людей плачуть((( Хай Господь допоможе родинам героїв жити з страшним горем втрати рідної людини. Пораненим - уздоровлення! І всім нам уважності до навколишнього і розуму! Так чекаю вже коли закінчиться ця зелена епоха...
Гарну відповідь знайшла у вірші Ігоря Кохановського ’Закон діалектики’
Сначала били самых родовитых,
Потом стреляли самых работящих,
Потом ряды бессмысленно убитых
Росли из тысяч самых немолчащих.
Среди последних — всё интеллигенты,
Радетели достоинства и чести,
Негодные в работе инструменты
Для механизма поголовной лести.
В подручных поощряя бесталанность,
Выискивала власть себе подобных.
В средневековье шла тоталитарность,
Создав себе империю удобных,
Послушных, незаметных, молчаливых,
Готовых почитать вождём бездарность,
Изображать воистину счастливых,
По праву заслуживших легендарность...
Держава, обессиленная в пытках,
Ещё не знала о потерях сущих,
Не знала, что КОЛИЧЕСТВО убитых
Откликнется ей КАЧЕСТВОМ живущих.
Сначала били самых родовитых,
Потом стреляли самых работящих,
Потом ряды бессмысленно убитых
Росли из тысяч самых немолчащих.
Среди последних — всё интеллигенты,
Радетели достоинства и чести,
Негодные в работе инструменты
Для механизма поголовной лести.
В подручных поощряя бесталанность,
Выискивала власть себе подобных.
В средневековье шла тоталитарность,
Создав себе империю удобных,
Послушных, незаметных, молчаливых,
Готовых почитать вождём бездарность,
Изображать воистину счастливых,
По праву заслуживших легендарность...
Держава, обессиленная в пытках,
Ещё не знала о потерях сущих,
Не знала, что КОЛИЧЕСТВО убитых
Откликнется ей КАЧЕСТВОМ живущих.
Mason Lemberg
58 мин. ·
Зеленський не має морального права вітати українців з Революцією Гідності.
Бо ’гідність’ і ’бенін шут’ - це антоніми
Не має права, бо стояв по той бік барикад
Не має права, бо випустив вбивць Героїв
Зрештою, не має права, бо він і сильна Україна - це теж антоніми
Вітаю тих, для кого гідність - це частина ’я’. Хто не проміняв Україну, пам´ять, свободу на гундосіння клоуна, байки про тарифи і дішову ковбасу
Впевнений, що іскри в наших серцях змусять той вогонь палати знову, що очистить Україну від погані
Зі святом, українці!
58 мин. ·
Не має права, бо випустив вбивць Героїв
Зі святом, українці!
annashahan• 29 декабря 2020
Ответ дляБолтушка Му
Усі загиблі на Донбасі 2020 року: згадаймо їхні імена й обличчя
Многие убитые российскими снайперами.Как мишени.
Дякую за посилання. Хай Бог дасть сили жити рідним полеглих героїв.
annashahan• 31 декабря 2020
Дорогі україночки та українці, щиро вітаю всіх вас з прийдешнім новим роком! Бажаю всім нам аби мир і злагода нарешті запанували на нашій рідній землі! Аби вороги наші забралися з України і не труїли своїми міазмами повітря та інформаційного простору землі вільного українського народу! Бажаю всім нам мудрості, міцного здоров’я, натхнення на працю і творчість! Щоб наші діти та онуки пишались своєю приналежністю до працелюбної та щиросердної України! Миру всім нам! Слава Богу! Слава Україні! Смерть ворогам! Україна понад усе!

Ответ дляannashahan

Удалено администрацией...
Юрий Брайтонский
2 год ·
Беня доказал всему миру, что имея деньги и телевизор, в нашей стране можно сделать президентом кого угодно - наркомана, дебила, вора, подонка, клоуна тупого, да хоть ручную мартышку... Всего 5 лет теле зомбирования и готова толпа тупого быдла, что проголосуют даже за табуретку, за пугало в огороде. Лишь бы не Порошенко. Путин сказал четко: ’Второго срока Порошенко российская экономика не переживет’. А наше тупое быдло радостно подхватило. И можете забросать меня камнями, но я считаю, что сегодня нам нужен Турчинов, Забродский, Петров с Хунтой, чтобы объявить военное положение, разогнать ЗЕбизян и ЗАЖОП из Рады, ввести Трибуналы, судить предателей, загнать быдло в стойло, ввести институт ’негражданства’ и лишить все стадо избирательных прав. когда в стране ликвидируют внутреннюю угрозу, которая страшнее внешней....
2 год ·
Ответ дляИнеска К
Юрий Брайтонский
2 год ·
Зачем постить эту чушь?
Milla_olmashy• 19 января 2021
Ответ дляИнеска К
Юрий Брайтонский
2 год ·
Забродский мужу в 2017 медаль вручал
Дебальцеве, сектор «С», шість років тому.
З 25 січня по 18 лютого 2015 року тут розгорілися масштабні жорстокі бої.
Ударним кулаком були вісім російських батальйонних тактичних груп та артилерійських дивізіонів. Дві з половиною тисячі українських військових протистоять 15-17 тисячному угрупованню противника.
Путін щогодини очікує оточення та розгрому наших військ під Дебальцевим.
Але те, що думав , так і залишилося лише його фантазіями.
Бої йдуть скрізь – спереду, по флангах. Фронт гуде, напруга і адреналін на максимумі.
Снаряди над головою літають звідусіль, хто куди стріляє – лише Б̶о̶г̶у̶ артилеристам відомо. Якщо шелестить десь високо – навіть на звертаєш уваги, це не твій.
Батарея САУ 128-ї бригади працює майже безперервно, викошуючи невидимі цілі. Тривожно стає, коли їхні гармати стихають. Напрямківець на далекобійні батареї штабу АТО нагадує штурмана на автоперегонах: квадрати, координати, вогонь, вогонь – великі калібри здалеку підтримують піхоту на опорниках.
Кров’ю піхоти і потом артилеристів пишеться до новітньої історії України героїчна і водночас трагічна сторінка.
Для мене незрозуміло, для чого операцію під Дебальцевим роблять котлом, у якому зварили мужність і доблесть наших воїнів.
Так, ми відійшли, залишили територію, понесли втрати, але…
Неодмінно прийде час, коли Росія розкриє інформацію про події 2015-го року і визнає тих, від кого зараз відхрещується. Тоді й стане точно відомо, скільки незваних гостей, які прийшли вбивати українців, було ліквідовано підрозділами Збройних Сил в районі Дебальцевого. Зараз, за різними даними, співвідношення втрат в районі Дебальцевого (українці/росіяни) становить один до десяти. На кожного загиблого українця – десять ворогів. За таких чисел, Дебальцево – перемога чи поразка?
Цього дня ми віддаємо шану нашим захисникам. Вічна пам´ять полеглим і щира вдячність тим хто вистояв.
На фото – позиція артилеристів Закарпатський Легіон - 128 ОГШБр ЗСУ біля Комуни, 5 лютого 2015 року. Це, до речі, ті самі хлопці, які за пару днів до того затрофеїли російський танк.
Слава Україні
Низький уклін нашим воїнам.
Слава Україні
Низький уклін нашим воїнам.
Ответ дляИнеска К
Дмитрий ЧекалкинНравится Страница
8 ч. ·
Sergey Fursa:
Зеленский спас Путина, Зеленский стал на колени….
Цемаха оптустили. Под личное обязательство. Личное обязательство убийцы. Или личное обязательство Путина. Еще большего убийцы. Зеленский отдает Путину ключевого свидетеля его преступления. Человека, которого ждали в Голландии, чтобы судить. Человека, который мог провести связь между сбитым Боингом и Путиным. Человека, который мог обеспечить усиление санкций против России. Человека, который мог стать ключевым свидетелем в деле о военных преступлениях Путина.
Это решение Зеленского. Который пошел на все возможные уступки Путину. Ради того, чтобы провести обмен пленными. Который нужен Зеленскому для пиара. И теперь, если Голландия не поддержит санкции, если в один прекрасный момент санкции против России будут отменены, то мы знаем день, с которого все началось. И нельзя будет винить людей, которым плюнули в лицо. Потому что не отпускать убийцу просили в Голландии, просили в Европарламенте. Но кто то очень хотел сделать себе красивую картинку. И сделал ее.
А еще Зеленский помножил на ноль работу СБУ. СБУ, где есть не только сотрудники, отжимающие бизнес. Где есть не только люди, теряющие наркобаронов в Борисполе. Где есть люди, которые рискуют жизнью каждый день. И которые провели блестящую операцию, на зависть Моссаду. И теперь их работа пошла насмарку. Теперь их жертвы помножены на ноль. Теперь они сто раз подумают перед тем, как в следующий раз идти под пули.
Президент Украины, который делает все, чего пожелает от него президент России. Президент Украины, который, похоже, уже стал на колени. Это стыдно. Это больно. Это предательство. Это предательство всех тех людей, которые отдали свои жизни за Украину.
8 ч. ·
Sergey Fursa:
Герой Украины Александр Колодяжный ,заплатил своей жизнью за взятие отпущенного Цемаха. Стыдно и горько .
Саме в цей день 7 років тому історія моєї України почала свій новий відлік часу. Саме в цей день загинули перші 23 Героя Майдану..
Саме цей день стане точкою неповернення..
Через кров до оновленої, вільної і суверенної...
До свободи..до мети.
Слава Нації!
Вічна слава Героям!
До свободи..до мети.
Слава Нації!
Вічна слава Героям!
Русские привозят новое вооружение ,что бы убивать .
В районе временно оккупированного н.п. Белое боевики «ЛНР» и российские оккупанты разместили тяжелое вооружение – САУ, танки, минометы и ЗРК. Также возле н.п. Белое размещены гаубицы. Вот что узнали «Ведомости Донбасса»
Как сообщается в отчете СММ ОБСЕ по состоянию на 17 февраля 2021 года, имеющемся в открытом доступе,
«15.02.2021 года БПЛА малого радиуса действия на полигоне вблизи н. п. Бугаевка (37 км к югозападу от Луганска) зафиксировал 11 самоходных гаубиц (2С1 «Гвоздика», 122 мм), 10 танков (Т-72Б — 7 ед., Т-64 — 3 ед.), 6 буксируемых гаубиц (Д-30А «Лягушка», 122 мм), 6 минометов (2Б11 «Сани» — 5 ед., неустановленного типа — 1 ед.), 3 зенитный ракетный комплекс (9К35 «Стрела-10»)».
В тот же день тем же БПЛА «вблизи н. п. Белое (22 км к западу от Луганска) обнаружены 2 самоходные гаубицы (2С1 «Гвоздика», 122 мм), 4 буксируемые гаубицы (Д-30А «Лягушка», 122 мм)»
Ответ дляБолтушка Му
Прутся нас убивать с особым цинизмом ! ((((
Братья (
У понеділок, 22 лютого, внаслідок ворожого обстрілу з боку російсько-окупаційних військ під Авдіївкою на Донеччині загинув боєць 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, старший солдат Сергій Петраускас.Без чоловіка і батька лишились дружина, дві доньки та син.Слава Герою
’Ми двічі могилу синові копали. Зразу почали, десь по пояс вирили. А тут дзвонить Римаренко, каже, що є надія… 13 липня Ярослав був поранений. 14-го ми чекали. 15-го я з дружиною вже був під Зайцево у розташуванні батальйону. В батальйоні був, у штабі батальйону… Вони всі переді мною стояли. Пецух, Конєв, Римаренко… Розповідали, що був бій. Запевняли, що шанс врятувати мого сина є. Казали: їдьте, не переживайте… Якби ж то я знав, що буде так, як воно сталося – хіба ж би я поїхав? Та я би плюнув на цього Римаренка! Я знав багатьох людей, які могли би піти по Ярика. Я сам би поліз!..
Але Римаренко сказав, що є домовленості з ОБСЄ. ’Їдьте, не переживайте!’
Поки ми їхали додому – він тричі дзвонив. А ввечері 15 липня сказав, що все, Ярика більше нема.
Зранку ми почали копати яму… А вже під вечір 16-го – знову: є надія, дрон піднімали, там із тепловізором наче пробивається… Я ту яму руками загортати хотів, зубами землю гризти…
А 17-го його вже знайшли сепаратисти. Тіло мого сина ще було ватяне, не задубіло… На тілі Ярослава був його автомат. Довелося пальці ламати, аби його вирвати з рук…’
Ответ дляokogteva
Там страшне.Наклав собі жгут та чекав.Тут він ще живий повзе до наших.
4 дні чекав на допомогу.
«В період з другої половини дня 13.07.2020 по 18.07.2020 включно, в районі де в останній раз бачили пораненого ще живим не було жодних обстрілів та спроб порятунку», — додали військові.
Зазначається, що події відбувались у 350-400 метрах від українських позицій.
«За даними медекспертизи сержант Журавель, поранений приблизно о 14:00 13. липня помер від нестачі крові в період з 14 по 16 липня», — зазначається у повідомленні.
Під палючим сонцем без води і допомоги.Мученицька смерть.
4 дні чекав на допомогу.
Ответ дляБолтушка Му
4 дні чекав на допомогу.
Дай Боже батьку досягти задуманого і покарати винних.