оксюморон• 28 июля 2015
Учет военнообязанных на предприятии. Как ? Где почитать ?
Опытные инспектора, выхожу с декрета на место инспектора по кадрам. До декрета вела и подбор и документооборот, все помню, знаю...но вот УЧЕТ ВОЕННООБЯЗАННЫХ...что почитать ? с чего начать ? СПАСИБО !
Татьяна-22• 28 июля 2015
1.ЗУ ’Про військовий обов*язок і військову служюу’
2.Інструкція з організації ведення в/обліку...
3.зу ’ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’
4.Кодекс пр адміністративні правопорушення
із ст.210
5.З усіх кадрових ресурсів інформація, статті, форуми.....
6.Робота зі своїм військовим комісаріатом, вони дадуть докумнти по веденню в/обліку на підприємстві та інше....
із ст.210