Чебураха с перцем• 01 августа 2015
Безсовісні продавці ліньтяї і дальтоніки!!!! Позначайте нормально стать!!!!
Шановні, якщо ви продаєте річ в рожевому кольорі, то нахрена??? позначаєте в статі як унісекс або взагалі не позначаєте?!
у вас є совість?
шукаю річ, 85 сторінок з оголошеннями, половина з яких як унісекс а реально дівчачих кольорів. І я маю купу часу потратити, щоб перелистати все, бо на хлопчика шукаю!
Та майте совість!
у вас є совість?
Та майте совість!
Чебураха с перцем
• 01 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА
не придирайтесь до слів, я уже 3день вибираю дітям речі на осінь, і вже немає сил, половина на дівчат в розділі для хлопців.
впевнена, якби я відключила аноніми, тут би поменьше таких, як ’не гоню’ було
Молчавочка• 01 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
це не через футболки, а через те, що мені скоро родити, і речей за останні пару тижнів я вибираю дуже багато, а часу обмаль. якщо купуєш одну річ в місяць, це не напрягає
Ну так тем более, берегите себя!
Не гоню• 01 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
то ви немаєте час одну! галочку в оголошенні доставити, а людина яка шукає має таких оголошеннь ..надцять переглянути через вас!
Бо в неї КУПА часу!!!
я ж пишу, що безсовісні!
Бо в неї КУПА часу!!!
я ж пишу, що безсовісні!
да-да, пишыть тут быльше, і все стане гуд
Каркуша Клара• 01 августа 2015
Ответ дляНе гоню
а я буду
А я буду на Ваши объявления жаловаться, и Вам рейтинг снизят.
Чебураха с перцем
• 01 августа 2015
Ответ дляКаркуша Клара
шкода, що я аноніми не виключила
Ответ дляМолчавочка
Я прежде всего не буду нервничать и орать, что все дальтоники и лодыри. Вы ж тут про уважение, да? Так вот такими словечками вы и показываете свое ’уважение’
где я писала про лодырей?
Я не собираюсь подставлять вторую щеку. Если человек меня не уважает,то я тоже не буду
Клептоманка• 01 августа 2015
Ответ дляЛьва
а кроме цвета модель вещи,ее размер и дизайн не имеют значения?
чистый унисекс на фото! розовый носят, цветы есть в мужских принтах- все сходится
не утрируйте
вы поняли о чём я
хотите поругаться - обратитесь за помощью к мужу
нет- перечитайте мои ответы ещё раз
Инфотуфелька• 01 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
Де ваша логіка? я вже паерелистала половину з тих 85 сторінок!
не пожалілась ні на одне оголошення!
хочу всім і зразу тут написати!
не пожалілась ні на одне оголошення!
хочу всім і зразу тут написати!
Давайте скаржитись хоча б на одне-два. Бо на 80 точно ні сил, ні часу, ні бажання не буде, але хоча б на 1-2 можна. Якщо кожен так буде робити, може, трошки більше порядку буде?
Каркуша Клара• 01 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
Я меня и одну вещь 2 часа искать напрягает.
Ищу сандалики - а там и шапки, и варежки, и половина вещей на девочку.
Обычно со второй страницы уже жалуюсь.
Каркуша Клара• 01 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
шкода, що я аноніми не виключила
Неа.
Без анонимов почти все сладенькие и сговорчивые. Или просто не пишут.
Пусть знают - нам надоело это розово-рюшечное засилье в мужском разделе!
У меня два сына, и я уже не первый год с этим сталкиваюсь.
Чебураха с перцем
• 01 августа 2015
Ой, дівчата. Висказалась, трошки легше стало. Дякую за підтримку тим, хто думає, як я
Тему закриваю, надіюсь до тих, кому адресовано моє звернення, дойде!
Каркуша Клара• 01 августа 2015
Ответ дляИнфотуфелька
Я жалуюсь обычно на 10-15 штук.
Как правило, к этому времени уже находится подходящая вещь.
Текст копирую - так быстрее.
Если каждый на 10 пожалуется - уже будет толк.
Новогодняя пальма• 01 августа 2015
Ответ дляБубль Гум)
Може.
А рожеві чобітки в квыточки на хлопчика, напевно, тех непогано? Чи кофточка з зображенням Барбі?
КВЫТОЧКА-это что??
Здесь на минутку• 01 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
уявіть собі, що едсь половина з 85 сторінок з оголошеннями, що мені по пошуку випали - унісекс.
на кожній сторінці по 20! оголошень.
це я маю пожалітись на приблизно 80! оголошень!
мало того, що потратити купу лишнього часу на перелистання тих оголошеь, так ще більшу купу часу потратити на жалоби! абсурд
на кожній сторінці по 20! оголошень.
если все будут жаловаться, то возможно это что-то изменит. А иначе никак(