16 апреля 2013

А как бы поступили вы?

прочитала в новостях

15-річна школярка з міста Роклін, штат Каліфорнія, разом з 16-річною подругою підсипала снодійне своїм батькам, щоб не позбавлятися доступу до інтернету на ніч.

У звіті поліції йдеться, що батьки школярки щодня в 10 вечора вимикали доступ до мережі. Щоб уникнути цього, в п’ятницю ввечері дівчинка з подругою зголосилися принести їм молочні коктейлі з найближчого ресторану. Батьки помітили дивний присмак і консистенцію коктейлів і не допили їх.

Незважаючи на це, вони заснули, прокинулися близько години ночі з синдромами похмілля, після чого знову заснули. Вранці вони звернулися в поліцію і пройшли тест на наркотики, що показав позитивний результат. Після цього підлітків затримали за звинуваченням у змові і навмисному підмішуванні ліків в їжу. Школярок помістили в центр ув’язнення неповнолітніх.

При цьому представник поліції не зміг сказати, як довго їх там протримали і чи були вони відпущені. Він зазначив, якщо б вони були старші, їм могло б загрожувати тюремне ув’язнення. Залишається незрозумілим, чи вимикався інтернет щодня автоматично, або це робили батьки вручну. Також невідомо, на які саме сайти заходили підлітки.

Дівчинка, яка підсипала снодійне своїм батькам, сказала поліції, що встановлені ними обмеження щодо використання інтернету були “занадто суворими”.
Пушап Ми 16 апреля 2013
На чьём месте?
автор к.Буланова 16 апреля 2013
Ответ дляПушап Ми
На чьём месте?
родителей
Пушап Ми 16 апреля 2013
Ответ дляк.Буланова
родителей
Задницу бы надрала. Но у них же свободная страна
автор к.Буланова 16 апреля 2013
Ответ дляПушап Ми
Задницу бы надрала. Но у них же свободная страна
а они видите в полицию сразу детей.
sneguro4ka79 17 апреля 2013
я б комп выкинула вообще из дома. а то в следующий раз дочечка дозу-то увеличит!вот уроды растут!