shelby• 23 августа 2015

Як ви вітаєте від класу хлопців, дівчат та іменинників - 2 клас?

Всім привіт. Ось, і літо закінчилося ))) на носі - 1 вересня, а значить - день літнього іменинника, а потім зовсім скоро (День Захисника Вітчизни 14 жовтня). Також можна подумати одразу і про дівчаті свята :) наперед, як то кажуть :)

Діти наші вчаться в 2 класі. Підбираємо їм подарунки, які вони отримають під час привітання від класу. Що це може бути? Поділіться своїм досвідом, ідеями. Дякую!
lud-mila• 23 августа 2015
думаю определить с родителями бюджет и покупать что-то из кондитерских изделий. Не хочется ненужный хлам брать....
Ishtar• 23 августа 2015
а я против совковых традиций с подарками на ДР. Ну, кому нужна фигня за 3-40 грн, Лучше придумать креативненько- стихи, пожелания, аплодисменты в честь именинника.. ИМХО
julianik• 23 августа 2015
А как по мне то идея с печеньями для деток очень интересная. Чем плохи такие медовые пряники подарки? Найдите в городе кто заниматься, уточните цену и предложите родителям на собрании. Я думаю что большинство будет ЗА!
автор shelby • 23 августа 2015
пряники замовляли на Миколая для дітей )))