Крошка Енот• 03 сентября 2015
Юристы, кто прав?
Такая ситуация - соседи часто жгут мусор, листья на своей территории. Вонь, дым - на нашем участке. Вызвала участкового - он сказал, что соседи должны договариваться между собой, так как сжечь мусор - тоже необходимость...я в шоке. Прав ли участковый? Договариваться пробовали, просили хотя бы предупреждать - чтоб мы успели закрыть окна...толка ноль. Как быть?
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
админ ответственность есть, участуовый не прав
Участковый сказал, что эта статья подразумевает сжигание на гос. территории...а у себя во дворе - личное дело...
Барабан для взрослых• 03 сентября 2015
Участковый не хочет напрягаться, это очень типично для сотрудников правоохранительных органов - увиливать от работы.
Барабан для взрослых• 03 сентября 2015
Тем более, вы своими фразами, типа ’сжечь мусор’, раните его нежный слух :)
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляБарабан для взрослых
КротоТо• 03 сентября 2015
Ответ дляКрошка Енот
перечитаола еще раз статью, нигде там нет про гос територию, в статьях чуть выше прямо говорится про например Знищення або пошкодження лісоосушувальних канав, дренажних систем і шляхів на землях !!!державного!! лісового фонду, поэтому остаюсь при мнении что не прав участковый
Я такая боевая• 03 сентября 2015
А если ваши соседи заведут 10 свиней у вас под окнами, куда будете жаловаться в таком случае? Я не из тех кто посылает, но за указ что мне не делать на своей частной собственности все же послала бы.
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
На своей территории, я полагаю, можно делать всё что угодно, если это никак не мешает соседям - гарь и копоть во дворе из-за того, что им лень вывозить мусор - это ненормально
КротоТо• 03 сентября 2015
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.05.2003 р. N 37-13-3-15/5359
Прийняття цього Закону спонукала ситуація, що виникла на території держави. Практично в усіх регіонах значно почастішали випадки спалювання сухої рослинності і насамперед стерні та решток соломи. Такі дії призводять до забруднення повітря продуктами горіння, пошкодження лісосмуг, лісів, унікальної заповідної рослинності, завдають значної шкоди якісному стану грунтів.
Саме з метою запобігання цим негативним явищам і прийнято закон, основним положенням якого визначено досить сувору відповідальність фізичних і посадових осіб за спалювання рослинності через механізм застосування штрафних санкцій. Так, накладення штрафів на громадян визначено у розмірі від п´яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від п´ятдесяти до сімдесяти (у попередній редакції було відповідно від трьох до семи та від трьох до десяти).
ЛИСТ
від 15.05.2003 р. N 37-13-3-15/5359
Я такая боевая• 03 сентября 2015
Ответ дляКрошка Енот
А вы думаете вонь от 10 свиней вам бы не мешала, причем постоянно? И вы бы ничего не смогли сделать, абсолютно ничего. Таких соседей как вы я бы не хотела себе, сегодня вам гарь мешает, завтра лай собаки, потом дети громко по двору бегают.
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.05.2003 р. N 37-13-3-15/5359
ЛИСТ
від 15.05.2003 р. N 37-13-3-15/5359
Есть вроде ещё статья 152 АК - которая тоже не разрешает сжигание веток на своей территории
КротоТо• 03 сентября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
мое право размахивать руками заканчивается там где начинается нос соседа, както так
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляЯ такая боевая
Есть санстанция, пожарные, государственные инспекторы...выход всегда есть, если рядом живут люди, которые любят вонь и грязь
КротоТо• 03 сентября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб´єктів підприємницької діяльності - від п´ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
она отсылочная - нужно искать правила благоустрою, держ стандарты и применяя ее указывать что было нарушено согласно правил.
мое субьективное мнение, не претендую на истину
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
ЗАКОНОДАВЧА БАЗА СТОСОВНО СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ ТА ВІДХОДІВ
Керуючись статтею 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, кожен з нас має законне право боротися із спаленням сміття, рослинних решток та відходів.
Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: статті 50 Конституції України, статей 9 та 12 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, статті 16 Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, пунктів 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, пунктів 3.6., 6.4.2. Правила утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України “Про благоустрій в населених пунктах”. Дії, що є порушенням зазначених норм законодавства тягнуть відповідальність відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно зі ст. 35-1 Закону України «Про відходи» визначено: «… термічне оброблення (спалювання) побутових відходів дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об’єктах. Спалювання побутових відходів дозволяється лише в енергетичних цілях з метою одержання теплової та/або електричної енергії…». Тож громадяни, які спалюють сміття, порушують вимоги законодавства і повинні нести відповідальність згідно зі ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою порушення правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів обернеться для порушника накладенням штрафу у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також статтею 52 Кодексу про адміністративні правопорушення, передбачено, що «…псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх хімічними і радіоактивним речовинами, нафтою і нафтопродуктами, неочищеними стічними водами, виробничими та іншими відходами… — тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Також самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, дачних масивах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтею 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За самовільне спалювання рослинних решток законодавство передбачає адміністративне покарання громадян у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Згідно ст. 20 Закону України ’Про охорону атмосферного повітря’: ’Не допускається спалювання промислових та побутових відходів, які є джерелами забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів’.Порушення тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення. та передбачає адміністративне покарання громадян у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
На підставі пункту 7.3.8 ’Правил благоустрою міста Києва’: «[color=red]Спалювання всіх видів відходів та вторинної сировини на території міста і в сміттєзбірниках забороняється»., за порушення якого передбачена відповідальність згідно Статті 152 КУпАП ’Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів’ якою передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (340 - 1600 грн).
Згідно ст. 255 КУпАП, особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення по 152 статті, є представники органів внутрішніх справ (патрульна поліція, дільничий інспектор), посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад (інспектор з благоустрою), члени громадського формування з охорони громадського порядку.
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
О, вот видите, Вы умничка все сами нашли.
смысл в том - участковый сказал, что этим не занимается... куда обращаться
КротоТо• 03 сентября 2015
7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 65-1, 77, 77-1, 78, 82, 89 (щодо диких тварин), статті 91-2, 153); кто это честно не знаю, нужно загуглить
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
спасибо
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
заявление ему писать и кто это
КротоТо• 03 сентября 2015
Ответ дляКрошка Енот
заявление ему писать и кто это
кто это честно не знаю, нужно загуглить
Крошка Енот
• 03 сентября 2015
Ответ дляКротоТо
кто это честно не знаю, нужно загуглить
честно говоря - просто надоело...у нас трое детей - для этого и покупался дом полгода назад..соседи - супер... то дохлых кроликов и мусор жгут..то попойки и крики до ночи