No problems• 16 сентября 2015
про маталокерамічну коронку
Ця коронка стоїть на залишках проблемного зуба, який довго лікували і визнали прийнятним для коронки. Лікар наполягає робити фото (не знаю як правильно ця послуга називається, але не ренген, а якась дорога цифрова абракадабра) щопівроку. Питання: є сенс у цих фото? якщо корінь зуба все-таки буде псуватися - його під коронкою лікують, чи вже тільки видалення?
Солнечный день• 16 сентября 2015
А зачем? У меня стоит коронка. Поставили и отпустили. Вы уверены, что не рентген? Где я делала, делается рентген, просто на комп передается и можно увеличить, рассмотреть.
НаливайКа• 16 сентября 2015
На обычном фото все отлично видно,что там под коронкой.У меня неделю назад разболелись два зуба под коронкой,сделала фото оказалось на одном зубе раскололся корень,его и удалила,второй целый.
No problems
• 16 сентября 2015
Ответ дляНаливайКа
тобто видалили зуб, коронку - тепер тільки імплантант?
просто не розумію, навіщо контролювати корінь, якщо його підлікувати під коронкою вже не можна. У моєму розумінні ходити з цією коронкою поки ходиться і зуб не болить. Якщо фото покаже псування зуба - все одно вже нічим не зарадиш?
No problems
• 16 сентября 2015
Ответ дляСолнечный день
за суттю може й ренген, але коштує 280 грн, називається якась ла-ла-ла-грама. Просто якщо вона покаже псування кореня - його ж уже не лікують, коронку не знімають чи лікують?
Ответ дляNo problems
можно снять коронку и пробовать перелечить. рентген делают, чтобы видеть, появляется воспаление или нет.
НаливайКа• 16 сентября 2015
Ответ дляNo problems
Вам снимут воронку,пролечат зуб заново и поставят коронку обратно, или удалят зуб если спасать там нету что. Снимок делают для того что бы без снятия коронки понять что происходит с зубом(остатком зуба,корнем)